Öksüz Şekerleme Lezzetleri Bir Tıkla Kapınızda

  • Eklenme Tarihi :14.08.2023 | 16:21
  • Muhabir :

Asrın felaketi olarak adlandırılan 6 şubat depremi sonrasında zorunlu olarak pasif duruma gelen Fahri Öksüz Şekerleme’nin sanal mağazası www.hataylokum.com yeniden faaliyete başladı.

Öksüz Şekerleme Lezzetleri Bir Tıkla Kapınızda

1945’ten Günümüze gelen enfes Lokum  lezzetlerin yanı sıra Kahve,Çikolata,Dünya Kahveleri ve Kuruyemiş çeşitlerinin bulunduğu sanal market Türkiye’nin her yerine kargo ile ürünleri ulaştırıyor.

Türk tatlı kültürünün ilk sıralarda yer alan lezzeti olan lokumun Hatay’da ki ilk imalatçılarından olan Fahri Öksüz Şekerleme ,Sade lokum üretimi ile başladığı sektörde bugün birbirinden enfes lokum çeşitleri ile gerek yurtiçinde, gerekse yurtdışında alıcısından tam not alarak, günümüzün aranılan bir marka olarak çıkıyor karşımıza.

1945 yılında kardeşleriyle birlikte Hatay Devleti’nin ilk toplantısına ev sahipliği yapan (6 Şubat depreminde yıkılan  Meclis Kültür Sanat Merkezi) tarihi binanın alt kısmında, küçük bir dükkanda işe başlayan bölgemizin hayırsever işadamı  merhum Fahri Öksüz’ün çocuklarıyla birlikte ürettiği lokum lezzeti bugün ülke çapında bilinirken Babalarından devraldıkları bayrağı en iyi biçimde taşıyan Zihni  ve Adnan Öksüz zaman içerisinde yaptıkları başarılı çalışmalar neticesinde ortaya çıkardıkları lokum çeşitleri ile bu alanda ne denli başarılı olduklarını gözler önüne sermeye devam ediyorlar.

Herkese büyük geçmiş olsun diyerek sözlerine başlayan Zihni  ve Adnan Öksüz kardeşler yaptıkları açıklamada:” Maalesef çok büyük bir felaketi yaşadık.Hayatını kaybeden herkese Allah’tan rahmet geride kalanlara sabırlar diliyoruz.

6 Şubat tarihine kadar oldukça faal durumda olan ve Türkiye’nin her bir noktasına hızlı bir biçimde ürünlerimizi gönderdiğimiz www.hataylokum.com sanal marketimizi yeniden faaliyete geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.Depremden kısa bir süre sonra kendi imkanlarımız ile toparlanarak İskenderun Yolu üzerinde açtığımız mağazamızın yanında sanal marketimizinde faaliyete girmesi gücümüze güç katmıştır.

Bugün Türkiye’nin sayılı lokum markaları arasında yer almayı başardığımız ve zirvedeki yerimizi  korumak adına elimizden  gelenin fazlasını yapma gayreti içerisinde olduğumuz işletmemizde Fıstıklı, fındıklı ve cevizli lokum çeşitleri başta olmak üzere tüm lokum çeşitleri ile Kahve,Çikolata,Dünya Kahveleri ve Kuruyemiş çeşitlerini  www.hataylokum.com  sayfaları üzerinden Türkiye’nin her yerine kargo ile gönderiyoruz.

Tercihleri ile bizleri Türkiye’nin önemli markası haline getiren kıymetli müşterilerimize ve özverili çalışmaları ile gücümüze güç katan kıymetli çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyor herkesi www.hataylokum.com sanal marketimizi ziyarete davet ediyoruz.”dediler. (MİTHAT KALAYCIOĞLU)