Müşebbek Lezzeti Kendi Yerinde Devam

  • Eklenme Tarihi :14.06.2023 | 12:13
  • Muhabir :

Antakya Narlıca’da uzun yıllardır işyerine dönüştürdüğü minibüsünde sıcak sıcak hazırladığı enfes müşebbek tatlısı lezzeti ile bilinen Sakıp Usta, Yaşanan deprem felaketi sonrası zorunlu biçimde ara verdiği işletmesini aynı yerinde devam ettiriyor.

Müşebbek Lezzeti Kendi Yerinde Devam

Narlıca Altınözü kavşağında yeniden faaliyete başlayan Sakıp Usta’nın meşhur müşebbek tatlısı lezzetine hemşerilerimizin yanında afet bölgesinde görev alan personellerin de yoğun ilgi olduğu gözlendi.

Yeniden faaliyette olmanın heyecanını yaşadığını söyleyen Sakıp Bolat açıklamasında:” Öncelikle kaybettiğimiz tüm vatandaşlarımız için Allahtan rahmet dilemek istiyorum.Hepimiz için büyük acıların yaşandığı asrın felaketinde yaralanan vatandaşlarımıza sağlık bizlere de sabırlar diliyorum.Uzun yıllardır Narlıca bölgesinde faaliyet gösterdiğim işyerimde faaliyetlerime zorunlu bir biçimde ara vermek zorunda kalmıştım.Kısa bir süre önce çok şükür işletmemizi faaliyete geçirerek enfes müşebbek lezzetimizi müşterilerimize sunmaya başladım.Tabi lokma tatlımızı da yapmayı ihmal etmedim. Müşteri memnuniyeti ve hijyen olmazsa olmazımızdır.Müşterilerimin göstermiş olduğu ilgi herkesin bölgemizin gözde  lezzeti olan müşebbek tatlısını ne denli özlediklerini gösterdi bana.Sıcak sıcak sunabilmek adına var gücümle çalıştım. Fiyat konusunda eski fiyatlar ile satışta olduğumu belirtmek isterim.Herkesi Narlıca Altınözü kavşağında  bulunan işyerime bekliyorum.”dedi. (TALİP KÖLEOĞLU)