Minik Öğrenciler Yerli Malı için pazar kurdular

  • Eklenme Tarihi :17.12.2022 | 00:41

12-18 Aralık tarihleri arasında kutlanan “Yerli Malı Haftası” etkinlikleri kapsamında Özel Gazi Zan Spor Anaokulunda minik öğrenciler Pazar kurdular.

Minik Öğrenciler  Yerli Malı için pazar kurdular

Öğretmenleri nezaretinde hazırladıkları tezgahı meyve ve sebzeler ile dolduran minik öğrenciler market arabaları ile gelen arkadaşlarına hem ürünleri tanıttılar hem de sembolik satış yaptılar.Renkli görüntülerin oluştuğu yerli malı haftası etkinliklerinde veliler bol bol fotoğraf çektiler.

Özel Gazi Zan Spor Anaokulu olarak geleneksel “Yerli Malı Haftası” etkinliklerini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Kurucu Sosyal Pedagog Gazi Zan yaptığı açıklamasında:” Yerli Malı Haftası etkinlikleri kapsamında öğrencilerimizin Pazar tezgahları ile yöresel yemek, pasta ve tatlı sunumlarının olduğu ikram masamız ile etkinliğimizi en güzel biçimde gerçekleştirdik. Etkinliğimiz öğrencilerimizde de yerli malı bilinci farkındalığının yanı sıra mutluluk yaratmıştır. Emeği geçen tüm öğretmenlerimize ve velilerimize teşekkür ediyor katılım gösteren tüm öğrencilerimizi de yürekten kutluyorum.” dedi. (TALİP KÖLEOĞLU)