Mert Çiçekçilik Tam Gaz Faaliyette

  • Eklenme Tarihi :11.07.2023 | 11:40
  • Muhabir :

Bölgemiz çiçekçilik sektörünün başarılı işletmelerinden olan Mert Çiçekçilik Asrın felaketi sonrası verdiği zorunlu ara sonrasında kısa sürede toparlanarak hizmetine tam gaz devam ediyor.

Mert Çiçekçilik Tam Gaz Faaliyette

6 Şubat tarihine kadar Devlet Hastanesi civarında faaliyetlerini sürdüren Mert Çiçekçilik son dönemde Adliye yanında ki mütevazi işyerinde hizmet veriyor.

Meslekte 14 başarılı yılı geride bırakan genç ve başarılı işletmeci Nazım Durmaz çiçek konusunda A’dan Z’ye hizmet verdiklerini söyleyerek başladığı açıklamasında :” Öncelikle hepimize çok büyük geçmiş olsun demek istiyorum.Resmen felaketin en büyüğünü yaşadık.Hayatını kaybeden herkese Allah’tan rahmet geride kalanlara sağlık,şifa ve sabırlar diliyorum.

İşletme olarak bünyemizde bulunan tüm çiçekler günlük olarak temin edilmekte ve en canlı ve renkli halleriyle müşterilerimize  sunulmaktadır. Ayrıca işletmemiz bünyesinde çalışan tüm elemanlarımız sundukları meslek özelinde çok tecrübeli kişilerden oluşmakta ve hizmet aldığınız zaman çiçeklerin bakımları konusunda sizlere detaylı bilgiler vermektedir.

Aranjman,Buket,Gelin Buketi,Açılış ve düğün çiçekleri ,Cenaze merasim çiçekleri,VIP çiçekler,Araba süsleri,Teraryum modelleri ve saksı çiçek çeşitlerimiz ile  hızlı ve kusursuz hizmet verdiğimiz işletmemizde uygun fiyatlarımız ile de farkımızı ortaya koymayı sürdürüyoruz.

Ürünlerimizi ve yaptığımız çalışmaları www.antakyamertcicekcilik.com ile İnstagram sayfamız olan @antakya_mert_cicekcilik de güncel olarak paylaşım yapmaktayız.14 yıldır bizimle çalışan müşterilerimiz olduğu gibi internet üzerinden bizlere ulaşan yeni müşterilerimiz de olmaktadır.İşletme olarak Antakya’da verdiğimiz hizmetimizde gelen talepler konusunda en hızlı hizmeti verebilmek adına var gücümüz ile çalışmaktayız.”dedi.

Mert Çiçekçilik iletişim numarası 0 535 599 96 99.