Meri Organizasyon’dan Muhteşem Dönüş

  • Eklenme Tarihi :13.07.2023 | 14:22
  • Muhabir :

Asrın felaketi sonrasında zorunlu bir biçimde çalışmalarına ara veren Meri Organizasyon Altınözü ve çevresinde başlayan düğün sezonu ile sahalara muhteşem bir biçimde dönüş yaştı.

Meri Organizasyon’dan Muhteşem Dönüş

Daha önceki dönemlerde  kız isteme,söz,nişan  ve doğum günü kutlama organizasyonları ile bölgede fark yaratan Meri Organizasyon yeni konsept ve ekipmanları ile bu yaz da adından sıkça söz ettireceğe benziyor.

Öncelikle hepimize büyük geçmiş olsun diyerek sözlerine başlayan Meri Organizasyon İşletmecisi  Meryem Yüksel Köleoğlu,Büyük acılar yaşatan bu gibi felaketlerin bir daha yaşanmaması temennisinde bulundu.Köleoğlu:” Altınkaya mahallesindeki ihtiyaçtan ortaya çıkan Meri Organzasyon bugün bölgede adından söz ettiren bir firma olarak çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Meri Organizasyon olarak Kız isteme,Söz,Nişan tepsisi,Nişan hediyelikleri,Gelin çiçeği,doğum günü, özel gün  ve evlilik teklifi organizasyonları konusunda kusursuz hizmetimizin yanında   uygun fiyatlarımız ile de sektörde farkımızı ortaya koymaya devam ediyoruz.

Hacettepe Üniversitesi  Sağlık Yönetimi bölümünü mezunu olarak köyümde başladığım Organizasyon serüvenimde bugün çevre köylere ve ilçelere hizmet götüren başarılı bir firma olduğumuzu gururla belirtmek istiyorum.

Hayatımızın en önemli anlarındandır kız isteme,söz,nişan  ve doğum günü kutlamaları.İnsanlar artık bu özel günlerine çok ayrı bir önem veriyorlar.Köyümüzde bu tip organizasyonlar için dışardan yüksek rakamlara firmaların çağrıldığını gördüğümde kendi kendime dedim ki ben niye bu işi yapmayayım  diye  başladı benim serüvenim. Ailemin  destekleri ile gerekli malzemeleri aldım ve amatör olarak organizasyon işine başladım.İnternetten önemli firmaların videolarını izleyerek kendimi geliştirdim ve bugün artık bende profesyonel olarak organizasyonlara imza atmaya başladım. Kız isteme,Söz,Nişan tepsisi,Nişan hediyelikleri,Gelin çiçeği,doğum günü, özel gün, Baby Shower  ve evlilik teklifi organizasyonları başta olmak üzere  bir çok organizasyona imza atacak durumdayız. Köyümle başlayan çalışma hayatım çevre köyler ve ilçeler ile devam ederek sektörde artık bizde varız diyecek konuma geldik.Yaptığım organizasyonları instagram hesabım olan @meriiorganizasyon da düzenli olarak yayınlamaktayım. Oradan yapmış olduğumuz çalışmalar hakkında bilgi alabilirsiniz.Özel günlerinde unutulmaz bir organizasyona imza atmak isteyenler bize ulaşın lütfen.”dedi.