Memur Sen Üyelerine yüzde 25 İndirim

  • Eklenme Tarihi :18.09.2023 | 11:21
  • Muhabir :

Memur Sen Hatay İl Temsilciliği ile Antakya Kitap Kırtasiye arasında imzalanan protokol gereği 2023-2024 Eğitim sezonun start aldığı şu günlerde tüm üyelere alışverişlerinde %25 indirim yapılacak.

Memur Sen Üyelerine yüzde 25 İndirim

Asrın felaketini en ağır biçimde yaşayan şehrimizde çocukları eğitime devam eden Memur Sen üyelerine bir nebzede olsa katkı sağlayacak olan indirim protokolü üyeler arasında da takdir ile karşılandı.

Memur Sen Hatay İl Temsilciliği olarak yapmış oldukları çalışmaların yanında üyelerine avantaj sağlayacak indirim protokollerinde de imza atmaya devam ettiklerini ifade eden Memur Sen Hatay İl Başkan Vekili Hüseyin Tutar açıklamasında:” Eğitim öğretim sezonu öncesi her yıl yapmış olduğumuz indirim protokolünü bu yıl da imzalamış bulunuyoruz.İndirim uygulamamızdan  Memur-Sen Konfederasyonu ve bağlı sendikaların üyeleri ile birinci dereceden akrabaları faydalanacaklardır.Oldukça zor şartlarda yaşam mücadelesi veren tüm üyelerimiz ve yine eğitimlerine devam eden gençlerimiz için Antakya Kitap Kırtasiye ile yapmış olduğumuz %25 indirim protokolümüz hayırlı olsun.”dedi. (SELVİ KADIOĞLU)