Mangallar Tezgahlarda Yerini Aldı

  • Eklenme Tarihi :19.06.2023 | 12:20
  • Muhabir :

Asrın felaketini en ağır yaşayan Antakya’da buruk Kurban Bayramı öncesi bayramların vazgeçilmezi mangallar tezgahlardaki yerini aldı.6 Şubat sonrası memlekette kalan vatandaşlarımız mangal satıcılarına akın etti.

Mangallar Tezgahlarda Yerini Aldı

Sektörün köklü işletmelerinden Nizam Soba yılların verdiği deneyim ile Mangal, Izgara, Şiş ve bıçak konusunda ihtiyaçları karşılamak adına yoğun bir biçimde çalışıyor. Soba satışı ve tamiratı konusunda unuz yıllardır verdikleri kusursuz hizmet ile bilinen işletme kendi üretimleri olan Mangallarının yanı sıra ızgara, şiş ve bıçakları ile tam not aldı.

Deprem Öncesi Fiyatlar İle Satış…

Depremi fırsata çeviren işletmelere inat deprem öncesi fiyatları ile satışta olduklarını ifade ederek sözlerine başlayan Nizam Sobanın genç işletmecisi Nizam  Kırkıcı Leyla açıklamasında:” Öncelikle hepimizin derin yaralar aldığı deprem felaketi dolayısıyla tüm hemşerilerimize geçmiş olsun demek istiyorum. Asrın felaketinde kaybettiğimiz tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet ,tedavisi sürenlere şifalar ve hepimize sabırlar diliyorum.

1995 yılında babamız Nihat Leyla tarafından kurulan işletmemizin ilk günden itibaren en kaliteli malzemelerden üretimin yapıldığı bir firma olduğunu gururla söylemek isterim. Ağırlıklı olarak Soba satışı ve tamiratı konusunda hizmet verdiğimiz işletmemizde Kurban Bayramı öncesi yine en kaliteli saclardan mangal üretimi de yapılmaktadır. Yine Paslanmaz Çelik Krom Kuşbaşı Şişleri ,Izgara çeşitleri ve bıçakları da sektörün en iyi firmalarından temin etmekteyiz. Mangallarımız 100 TL, Paslanmaz Çelik Krom Kuşbaşı Şişleri 5 TL, Izgaralarımız 50 TL ve Bıçaklarımız ebatlarına göre fiyatlarla satıştadır.

Kurban Bayramına sayılı günler kala çok yoğun bir ilginin olmadığını belirtmek isterim. Biz işletme olarak hazırlığımızı yaparak Antakya’da çadır kentlerde, Konteyner kentlerde kalan vatandaşlarımız ile çevre ilçelerden gelen vatandaşlarımızın taleplerine cevap vermek adına Demirciler Çarşısında bulunan şubemizde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kurban bayramı öncesi Mangal, Izgara, Şiş ve bıçak ihtiyaçları olan herkesi işyerimize bekliyoruz. Şimdiden herkesin Kurban Bayramını kutluyoruz.” dedi.

Nizam Soba Demirciler Çarşısı no:12 adresinde faaliyet gösteriyor. (TALİP KÖLEOĞLU)