Künefe ve Çiçekler Bir Arada

  • Eklenme Tarihi :29.08.2023 | 10:17
  • Muhabir :

Asrın felaketinin yaşandığı 6 Şubat tarihine kadar sundukları kusursuz hizmet ile bilinen Asel Çiçek ve Han Künefe hizmetlerine kaldıkları yerden devam ediyorlar.

Künefe ve Çiçekler Bir Arada

Kendi imkanları ile Bölge Hastanesi yanında  yaptıkları prefabrik işyerlerinde birbirinden güzel çiçek çeşitleri ile damak çatlatan künefe lezzetini müşterilerine sunan genç işletmeciler İlker Serin ve Yusuf Serin zorlu şartlarda en iyi hizmeti sunmak adına var güçleri ile çalışıyorlar.

Hepimize büyük geçmiş olsun diyerek sözlerine başlayan İlker Serin ve Yusuf Serin yaptıkları açıklamada:” Yaşadığımız büyük felakette hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyor, geride kalan herkese de sabırlar diliyoruz.

Asel Çiçek ve Han Künefe deprem öncesi gerek konumu gerekse de sunduğu hizmetleri ile müşterilerimizin uğrak yeri durumundaydı.6 Şubat tarihi herkeste olduğu gibi bizlerde de derin yaralar oluşturdu.Yaşanan tüm sıkıntılara rağmen kendi imkanlarımız ile kısa sürede toparlanarak işyerlerimizi faaliyete geçirdik.

Asel Çiçekte Aranjman,Buket,Gelin Buketi,Açılış ve düğün çiçekleri ,Cenaze merasim çiçekleri,VIP çiçekler,Araba süsleri,Teraryum modelleri ve saksı çiçek çeşitlerimizle hizmet verdiğimiz gibi sipariş verilen çiçekleri en kısa sürede istenilen adreslere ulaştırmaktayız.

Hatay mutfağının en önemli lezzetlerinden olan Künefeyi Han Künefe’de alanında uzman ustalarımızın maharetli ellerinden müşterilerimize sunmaktayız.

Bizler işimize kaldığımız yerden devam ediyoruz tüm müşterilerimizi Asel Çiçek ve Han Künefe’ye bekliyoruz.”dediler.

Asel Çiçek ve Han Künefe Bölge Hastanesi Civarı Emlak Konut Prefabrik Evler Karşısı Hastane Yolu Üzerinde Hizmet Veriyor.

İletişim ve Rezervasyon Numarası 0 534 922 23 93. (MUSTAFA YILDIRIM)