Kumlu’da Elit Bir Mekan

  • Eklenme Tarihi :10.08.2023 | 03:33
  • Muhabir :

Talipler Masal Park Kır bahçesi ve Düğün Salonu

Kumlu’da Elit Bir Mekan

Yaz mevsimi başından itibaren hareketlenen düğün sezonunda düğünlere ev sahipliği yapacak olan kır bahçesi ve düğün salonlarının modern konseptleri ve yenilikleri gözlerden kaçmıyor.İşte onlardan bir tanesi Talipler Masal Park Kır bahçesi ve Düğün Salonu,Kumlu ilçesinde faaliyete başlayalı kısa bir süre olmasına rağmen mutlu günlerde en çok tercih edilen işletme olması ile tüm dikkatleri üzerinde toplamayı başardı. Üç dönüm üzerine kurulu geniş alanı,1600 kişi kapasitesi,Güvenlik sistemlerindeki kusursuzluk,Alanında deneyimli personelleri ve geniş otoparkı ile elit bir mekan Talipler Masal Park Kır bahçesi ve Düğün Salonu..

Genç ve girişimci iş insanı Yılmaz Talipler tarafından Kumlu’ya kazandırılan işletme düğün, kına, nişan, söz, sünnet törenlerini yemekli, yemeksiz ve diğer ikram seçeneklerinin yanı sıra kokteyl, Yıl sonu balolari ve mezuniyet programlarına hizmet verecek.

Oldukça başarılı bir ekip ile yapılan Ar-Ge çalışmaları neticesinde Kumlu ilçesine böylesine elit bir mekan kazandırmanın gururunu yaşadıklarını ifade eden Talipler Masal Park Kır bahçesi ve Düğün Salonu İşletmecisi Yılmaz Talipler kısa sürede görmüş oldukları ilginin ne denli başarılı bir hamle yaptıklarının en büyük göstergesi olduğunun altını çizerek başladığı açıklamasında:” Mutlu günlerinize ev sahipliği yapacak mekan çok önemli. işte bu düşünce ile çıktığımız yolda ciddi çabalar sonucunda Talipler Masal Park Kır bahçesi ve Düğün Salonunu faaliyete açmış bulunuyoruz.Şuana kadar gördüğümüz yoğun ilgi ve aldığımız olumlu dönüşler ne denli başarılı bir işe imza attığımızı gösterdi bizlere.Geniş alanımız 1600 kişi kapasitemiz ve alanında deneyimli personellerimiz ile hizmet verdiğimiz Talipler Masal Park Kır bahçesi ve Düğün Salonumuz düğün, kına, nişan, söz, sünnet törenleri gibi tüm özel günlerinizde sizlere hizmet vermeye hazırdır.Bu anlamda sizleri bir kahvemizi içmeye işletmemize bekliyoruz.”dedi.

Fevzi Çakmak mahallesi Sami oytun caddesi No:26 adresinde faaliyet gösteren Talipler Masal Park Kır bahçesi ve Düğün Salonu iletişim telefonu 0 533 021 66 97. (MUSTAFA YILDIRIM)