Kot Pantolonda tek adres

  • Eklenme Tarihi :20.09.2023 | 15:33
  • Muhabir :

Kot pantolonlar, günlük hayatta en çok tercih ettiğimiz kurtarıcılarımızdan.

Kot Pantolonda tek adres

. Her tarza uydurabileceğimiz kot pantolonların büyük markalarda son dönemdeki yüksek fiyatları vatandaşlarımızı kaliteli kumaş uygun fiyat arayışına yöneltti. Tarihi uzun çarşı’da 27 yıldır kaliteli kotları uygun fiyatla müşterileri ile buluşturduktan sonra Asrın felaketi sonrasında bir süre çalışmalarına ara vermek zorunda kalan Hatay Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Baklacı Antakya Çevreyolu  Otogar Karşısı Primemall 2 Çarşısındaki yeni mağazası ile kot tutkunlarının en çok uğradığı adreslerin başında yer alıyor.
Kot pantolon günlük hayatımızın bir parçası halinde diyen Kot Dünyası İşletmecisi Ali Baklacı yaptığı açıklamasında :” Hemen hemen herkesin günlük yaşamda tercih ettiği kot pantolonlar kumaş,kesim ve model bakımından müşterilerden tam not alması gerekmektedir. Bizim çalıştığımız markalar bu anlamda uzun yıllardır kendilerini ispatlamış ve müşterilerine en iyi kot pantolonları sunmak adına özverili bir biçimde çalışmalarından asla taviz vermemiş firmalar tarafından üretilmektedir.Bay ve Bayan modellerimizde ilk günden bugüne modayı yakından takip eden markalarımız müşteri memnuniyeti ile bugün bizleri sektörde tercih edilen bir işletme haline getirmiştir.Geçtiğimiz günlerde çarşımızı ziyarete gelen İçişleri Bakanımız sayın Ali Yerlikaya’nın kot modellerimizi beğenerek bizden alışveriş yapması işlerimizde artışa sebep olmuştur.Kendilerine de buradan bir kez daha teşekkür etmek isterim.
Firma olarak bizler ürünümüzün arkasındayız. Sadece şehrimizden değil yurt dışından da ciddi bir müşteri potansiyeline sahibiz. Fiyatlarımızın uygun olması müşterilerimize birden fazla   farklı model ve renklerde kot pantolon alabilme imkanı sunmaktadır.
Klasik kesimlerden Slim-Fit’e  , Skinny, Regular, Relaxed, Destroyed, Loose Fit’e kadar bir çok modeli müşterilerimize sunduğumuz işletmemize hem kot modellerimizi yakından görmek hem de bir kahvemizi içmek adına herkesi bekliyoruz.”dedi.
Kot Dünyası Antakya Çevreyolu  Otogar Karşısı Primemall 2 Çarşısında faaliyet gösteriyor. (ALİ GÖRÜN)