Kot Dünyası Kaldığı Yerden Devam

  • Eklenme Tarihi :14.08.2023 | 16:09
  • Muhabir :

Kot pantolonlar, günlük hayatta en çok tercih ettiğimiz kurtarıcılarımızdan.

Kot Dünyası Kaldığı Yerden Devam

Her tarza uydurabileceğimiz kot pantolonların büyük markalarda son dönemdeki yüksek fiyatları vatandaşlarımızı kaliteli kumaş uygun fiyat arayışına yöneltti. Tarihi uzun çarşı’da 27  yıldır kaliteli kotları uygun fiyatla müşterileri ile buluşturan Lion Spor Giyim İşletmecisi Ali Baklacı asrın felaketi nedeni ile verdiği zorunlu arayı sonlandırarak Kot Dünyası olarak Antakya Çevreyolu  Otogar Karşısı Primemall 2 Çarşısında faaliyetlerine start verdi.
Kot Pantolon tercih edenlerin muhakkak uğradığı adres olan işletme kalitesinden ödün vermeden devam ettiği hizmetinde Fabrikadan halka olarak gerçekleştirdiği satışlarda uygun fiyatları ile tüm dikkatleri üzerinde topladı.
İlk Ziyaretçi Bakan Yerlikaya…
Bir dizi ziyaretler için şehrimizde bulunan İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya esnaf ziyaretleri sırasında uğradığı Kot Dünyasında işletmeci Ali Baklacı ile sohbet ederek hayırlı işler dileğinde bulundu.
İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya’nın ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Kot Dünyası İşletmecisi ve aynı zamanda Hatay Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Baklacı açıklamasında:” Büyük bir felaketi yaşadık.Tabiki toparlanmamız bir süreç alacaktı.Bu süreçte yetkililerimizin yaptığı çalışmalar neticesinde faaliyete geçen çarşılarda esnaf arkadaşlarımız hizmet vermeye bir nebze de olsa evlerine ekmek götürmeye başladılar.Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.
İşletmemizde kalite politikamızdan asla taviz vermeden en kaliteli ürünleri fabrikadan halka satış olarak sunmaktayız. Hemen hemen herkesin günlük yaşamda tercih ettiği kot pantolonlar kumaş,kesim ve model bakımından müşterilerden tam not alması gerekmektedir. Bizim çalıştığımız markalar bu anlamda uzun yıllardır kendilerini ispatlamış ve müşterilerine en iyi kot pantolonları sunmak adına özverili bir biçimde çalışmalarından asla taviz vermemiş firmalar tarafından üretilmektedir.Bay ve Bayan modellerimizde ilk günden bugüne modayı yakından takip eden markalarımız müşteri memnuniyeti ile bugün bizleri sektörde tercih edilen bir işletme haline getirmiştir. Firma olarak bizler ürünümüzün arkasındayız. Sadece şehrimizden değil yurt dışından da ciddi bir müşteri potansiyeline sahibiz. Fiyatlarımızın uygun olması müşterilerimize birden fazla   farklı model ve renklerde kot pantolon alabilme imkanı sunmaktadır.
Klasik kesimlerden Slim-Fit’e  , Skinny, Regular, Relaxed, Destroyed, Loose Fit’e kadar bir çok modeli müşterilerimize sunduğumuz işletmemize hem kot modellerimizi yakından görmek hem de bir kahvemizi içmek adına herkesi bekliyoruz.”dedi. (MEHMET EZER)