Kedi ve Köpek Kuaförlük hizmet

  • Eklenme Tarihi :05.11.2022 | 21:23
  • Muhabir :

Patili Vosvos Petshop’tan muhteşem bir hizmet daha

Kedi ve Köpek Kuaförlük hizmet

 

Bölgemizde uzun yıllardır verdiği kusursuz hizmeti ile bilinen Patili Vosvos Petshop, Hayvanların ihtiyacı olan tüm ürünleri  Çoraptan Gözlüğe, Ayakkabıdan Monta  A’dan Z’ye  her şeyi bulundurmasının yanında son günlerde Anestezisiz olarak gerçekleştirdiği  Kedi ve Köpek Kuaförlük hizmeti ile tüm dikkatleri üzerinde toplamayı başardı.
Kedi ve Köpek Kuaförlük hizmeti olarak sayılı işletmelerden biri olan Patili Vosvos Petshop,Aynı zamanda yıl sonu kadar geçerli olan “Tıraş+Yıkama” kampanyasındaki uygun fiyatlar ile hayvan severlerin akınına uğruyor.
Siz Pet Cafe’de çaylarınızı yudumlarken kedi ve köpek dostlarınızın kişisel bakımları traş banyo tırnak kesimi göz ve kulak bakımını direk sizlerin gözü önünde cam vitrinde Patili Vosvos Petshop’un  deneyimli ve içlerindeki hayvan sevgisinin  yüzlerine yansıdığı personeller nezaretinde strese girmeden üstelik ilaç (anestezi) kullanmadan yapılmaktadır. Üstelik yıl sonuna kadar tıraş banyo sadece 200 TL gibi uygun bir fiyat avantajı ile …
 Çevresindekiler tarafından tam bir hayvan dostu olarak bilinen ve hayvanlar için yaptığı sayısız çalışma ile bilinen Patili Vosvos Petshop’un genç işletmecisi Eda Aslan nezaretinde gerçekleşen kuaförlük hizmetinde alanında deneyimli eğitim almış personel görev yapıyor.
Patili Vosvos Petshop  işletmecisi Eda Aslan yaptığı açıklamasında :” Konusunda uzman çalışma arkadaşlarım ile birlikte yürüttüğümüz Kedi ve Köpek Kuaförlük hizmetimizde tüm işlemlerimiz profesyonel bir biçimde yapılmaktadır. Anestezi uygulamasını kullanmadan tıraşlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Bu konuda ekibimize çok güveniyorum. Ve sanırım bizlerdeki hayvan sevgisini hisseden dostlarımız sessiz ve uysal bir biçimde tıraşlarını olarak banyolarını yapmaktadırlar. Hijyenin olmazsa olmazımız olduğu işletmemizde banyo için kullandığımız şampuanlar en kalitelilerden seçilmektedir. Şuan da devam eden kampanyamız fiyat olarak da çok uygun olduğundan yoğun ilgi görmektedir. Yıl sonuna kadar devam edecek olan  “Tıraş+Yıkama”  200 TL olan kampanyamızdan faydalanmak isteyen herkesi işyerimize bekliyoruz.”dedi.
Patili Vosvos Petshop Atatürk caddesi İnönü Ortaokulu karşısında faaliyet gösteriyor.