Katmerin en leziz hali Gül Katmeri

  • Eklenme Tarihi :21.12.2023 | 11:17
  • Muhabir :Haber Merkezi

Katmeri bilmeyeniniz yoktur

Katmerin en leziz hali Gül Katmeri

Ama Gül Katmerini hala tatmadıysanız emin olun büyük bir eksiklik bu.Gözlemlediğimiz kadarı ile daha ilk lokmada bu nasıl bir lezzet cümlesini kurduran bu muhteşem lezzet sadece Dalgaç Künefede.Ve Dalgaç Künefe ailesi bu lezzetin patentini ilk günden alarak ne denli iddialı olduklarını gözler önüne sermişler.

Katmer son dönemde bölgemizde de sıkça tüketilen bir lezzet. Hele ki usta ellerde yapılmış bir katmer olursa tadına baktığınız uzun süre damak lezzetimizde iz bırakacağının garantisini veriyorum.Bu muhteşem lezzet Dalgaç Künefe’nin ustalarının ellerinde damak çatlatan bir hal alıyor.

Tatlı lezzetleri ile müşterilerinden olumlu not alan Dalgaç Künefe son dönemde damak çatlatan lezzet diye anlatılan Gül Katmeri ile daha adından söz ettirmeye devam ediyor.Nefis görünümü ve lezzetiyle aklınızı başınızdan alacak Gül Katmeri denemek isterseniz  Dalgaç Künefe şubelerine muhakkak uğramalısınız. 

Gül Katmeri ile oldukça iddialı olduklarını ifade eden Dalgaç Künefe Yönetim Kurulu Üyesi Halil İbrahim Uçar , Alanında oldukça deneyimli tatlı ustalarının ellerinden hazırlanan Gül Katmeri lezzetlerinin bekledikleri gibi yoğun ilgi görmesinin mutluluğunu yaşadıklarının altını çizerek Kısa adı UNESCO olan “United Nations Educational, Scientific and Cultural Organization” “Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Kurumu” tarafından ‘Dünyanın 26. Gastronomi Şehri” olarak ilan edilen Şehrimizin tatlı kültürüne yeni bir lezzet daha eklemenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Uçar :” Hijyen konusunda taviz vermeden müşterilerimizin gözleri önünde hazırlanan Gül Katmerimiz özel yufkası,Doğal kaymağı,Antep Fıstığının  yanında  gerek sunum gerekse de muhteşem lezzeti ile geçer not almaktadır. Hafif  tatlı sevenler için harika bir sunum olan Gül Katmeri için İnsanın aklını başından alan harika bir tatlı tabirini kullanmamız çok da abartılı olmayacağını düşünüyorum.Sıcak sıcak isteğe göre dondurma eşliğinde servis yaptığımız Gül Katmerimizi aynı zamanda hijyenik şartlarda hazırlanarak -42 C’de şoklanıp istenilen şehirlere de gönderilmektedir.Herkesi Gül Katmeri lezzetimizi tatmak üzere beklediğimizi bir kez daha yineleyerek afiyet olsun diyorum.”dedi. 

Asrın felaketi sonrasında büyük yıkım yaşayan Antakya’da 2 şubesi ile faaliyette olan Dalgaç Künefe’nin tüm ürünlerini www.dalgac.com  sayfalarından inceleyerek sipariş verebilirsiniz.Aynı zamanda İnstagram sayfaları olan @dalgackunefe güncel paylaşımları ile dikkat çekerken Dalgaç Künefe’ye Türkiyenin her yerinden 444 35 31 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.