Karataş Auto Yeni Yerinde Hizmette

  • Eklenme Tarihi :22.10.2022 | 21:35

İkinci el araçlarda satışların artışta olduğu şu günlerde sektörde yükselişte olan ve satışlarında müşterilerine verdiği güven ile ikinci el alış ve satışlarda alışverişin adresi olan Karataş Auto yeni yerinde hizmete başladı.

Karataş Auto Yeni Yerinde Hizmette

Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve oldukça geniş alanda daha fazla araç sergileme adına Odabaşı mahallesi Uğur Mumcu Caddesi Bahçem Çiçek Market’in yerinde faaliyetine başlayan  Karataş Auto ilk günden yaptığı satışlar ile dikkatleri üzerinde toplamayı başardı.

1996 yılında mesleğe adım atan,2004 yılında önemli bir markanın ikinci el bölümünde deneyimlerini arttıran  ve ogünden bu güne doğru hizmeti ile sektörde önemli bir isim haline gelen Veysel Karataş’ın işletmeciliğindeki firma sektörde adından söz ettiren bir işletme  olarak herkes tarafından biliniyor.

İşyerlerinde her bütçeye uygun araç bulunduğunu ifade eden  Karataş Auto İşletmecisi Veysel Karataş,İlk günden itibaren farklarını ortaya koymayı başardıkları sektörde güzel işler yapmaya devam edecekleri yeni yerlerinde hizmete başlamanın mutluluğunu yaşadıklarının  altını çizerek başladığı açıklamasında :” Karataş Auto olarak ilk prensibimiz müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimize sunduğumuz araçlarımızın satış ve satış sonrası en yüksek kalitede verdiğimiz hizmetimizin olumlu dönüşlerini alıyor olmamız işimizi ne derece doğru yaptığımızın en büyük göstergesidir. İkinci el piyasasında güven çok önemli bir unsurdur. Bizde bu unsuru en güvenilir biçimde yerine getirmek adına elimizden gelenin fazlasını yapma gayreti içerisindeyiz. Tüm araçlarımızda İkinci El Oto Ekspertiz hizmeti ve Kilometre garantimizin olduğunu belirterek sattığımız araçları aynı değerinde geri alma garantisi veriyoruz. Ayrıca kredi konusunda da müşterilerimize yardımcı olmaktayız. İkinci el araç alım satım işiyle uğraşan kişiler için zorunlu kılınan yetki belgesi olmayan insanların bu işi yapmaları bizlerin en büyük sıkıntısıdır. Bu konuda yetkililerden önlem alınması konusunda yardım talep ediyoruz. Araç alacak vatandaşlarımıza da elinde yetki belgesi bulunan işletmelerden araçlarını güvenle almaları konusunda uyarıda bulunuyoruz. Yaptığımız işi elimizde bulunan araçları yakından görmek bilgi almak adına herkesi yeni yerimize  bir kahvemizi içmeye davet ediyoruz. ”dedi.

Odabaşı mahallesi Öğretmenler Sitesi bitişiğinde faaliyet gösteren Karataş Auto’ya   0 532 499 00 31 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. (TALİP KÖLEOĞLU)