Karataş Auto İskenderun’da Faaliyette

  • Eklenme Tarihi :31.07.2023 | 01:20
  • Muhabir :

Veysel Karataş’ın işletmeciliğindeki Karataş Auto ,Asrın felaketi sonrasında kendi imkanları ile toparlanarak faaliyete geçirdiği İskenderun mağazasında ilk günden yaptığı satışlar ile dikkatleri üzerinde toplamayı başardı.

Karataş Auto İskenderun’da Faaliyette

Hatay’ı hiç terk etmedim diyerek sözlerine başlayan Karataş Auto İşletmecisi Veysel Karataş açıklamasında:” Hepimizi derinden etkileyen büyük bir felaketi yaşadık.Asrın felaketinde hayatlarını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet,geride kalanlara da sabırlar diliyorum.Karataş Auto olarak ilk günden itibaren memleketimizde kalarak yaraların sarılması anlamında çaba gösterdik.Bu arada ekmeğimiz içinde bugüne kadar elde ettiğimiz çevremiz ile İnternet üzerinden Müşteri memnuniyeti ve güven  odaklı hizmetimize devam ettik.

Bugün İskenderun’da müşterilerimizi ağırlayacağımız ve araçlarımızı en iyi biçimde sergileyeceğimiz mağazamızda faaliyet göstermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Sadece bizler değil tüm sektörler de faaliyetlerin başlaması ve depremde en fazla zarar gören şehrimizin ayağa kalkması en büyük temennimizdir.

Her Bütçeye Uygun Araç…

İskenderun şubelerinde her bütçeye uygun araç bulunduğunu ifade eden Karataş Auto İşletmecisi Veysel Karataş,İlk günden itibaren farklarını ortaya koymayı başardıkları sektörde güzel işler yapmaya devam edeceklerinin altını çizerek başladığı açıklamasında :” Karataş Auto olarak ilk prensibimiz müşteri memnuniyetidir.Müşterilerimize sunduğumuz araçlarımızın satış ve satış sonrası en yüksek kalitede verdiğimiz hizmetimizin olumlu dönüşlerini alıyor olmamız işimizi ne derece doğru yaptığımızın en büyük göstergesidir.İkinci el piyasasında güven çok önemli bir unsurdur.Bizde bu unsuru en güvenilir biçimde yerine getirmek adına elimizden gelenin fazlasını yapma gayreti içerisindeyiz.

Tüm araçlarımızda İkinci El Oto Ekspertiz hizmeti ve Kilometre garantimizin olduğunu belirterek sattığımız araçları aynı değerinde geri alma garantisi veriyoruz. Ayrıca kredi konusunda da müşterilerimize yardımcı olmaktayız. İkinci el araç alım satım işiyle uğraşan kişiler için zorunlu kılınan yetki belgesi olmayan insanların bu işi yapmaları bizlerin en büyük sıkıntısıdır. Bu konuda yetkililerden önlem alınması konusunda yardım talep ediyoruz.Araç alacak vatandaşlarımıza da elinde yetki belgesi bulunan işletmelerden araçlarını güvenle almaları konusunda uyarıda bulunuyoruz.

Yaptığımız işi elimizde bulunan araçları yakından görmek bilgi almak adına herkesi İskenderun şubemize  bir kahvemizi içmeye davet ediyoruz.”dedi.

Numune mahallesi ibrahim Karaoğlanoğlu caddesi MD PARK Hastanesi yanında faaliyet gösteren Karataş Auto İskenderun’a  0532 499 00 31 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. (MUSTAFA YILDIRIM)