Karakılçık Buğday Unu İle Mini Lezzetler

  • Eklenme Tarihi :18.08.2022 | 09:37
  • Muhabir :

Karma Antioch Yöresel Gıda bu kez de Karakılçık Buğday Unundan yapılan mini kömbe lezzetleri ile tam not aldı.

Karakılçık Buğday Unu İle Mini Lezzetler

Karakılçık Buğday Ununun faydasını bilmeyenimiz yoktur. Sindirim sisteminin tanıdığı atalık bir buğday cinsi olan ve besin değeri yüksek olan Karakulçık Buğday Unu genç girişimci Ayten Yılmaz Karagündüz’ün ellerinde mini kömbe lezzeti olarak çıktı karşımıza.Kendi üretimleri fındık ve fıstık ezmesi ile herkes tarafından bilinen Karma Antioch  Yöresel Gıda bu kez de  Karakılçık Buğday Unundan yapılan mini kömbe lezzetleri ile tam not aldı.

Günlük ve taze üretim ile Karakılçık Buğday Unundan tereyağlı olarak hazırladıkları mini kömbeleri sipariş üzerine yaptıklarını söyleyen Karma Antioch  Yöresel Gıda İşletmecileri Ayten Yılmaz Karagündüz yaptığı açıklamasında:” Atalarımızdan kalan nesli tükenmekte olan Karakılçık Buğday’ın dan elde edilen undan yaptığım kömbe lezzetlerinin beklediğim gibi yoğun ilgi görmesi beni çok mutlu etti. A, E, K, C vitaminleri , demir, lif ve protein oranı da oldukça zengin olan besin değeri çok yüksek olan Karakılçık Buğday Unu ile herkesin çok sevdiği yöresel lezzetimiz olan kömbeyi yapma kararı aldığımda bu denli beğenileceğini tahmin ediyordum. Çünkü amacım çok daha sağlıklı bir lezzet ile müşterilerimin karşısında olmaktı ve nitekim de öyle oldu. Karakılçık Buğday Ununun faydasını bilenler benimle  irtibata geçmeye başladılar.Sipariş üzerine her gün üretim yapıyorum ve rafta asla bekleme olayı bizde olmuyor.Çay yanında mükemmel bir sunum olan mini kömbelerimizin  sade,cevizli,hurmalı ve Antep fıstıklı çeşitleri mevcuttur. Antakya Ticaret ve Sanayi Odası başta olmak üzere bir çok yerde ikram olarak sunulan mini kömbe lezzetlerimizi beğenenler bizimle irtibata geçerek sipariş veriyorlar.Bizde en sağlıklı biçimde bu muhteşem lezzetleri hazırlamak adına var gücümüz ile çalışmaktayız.

Aynı zamanda Tam buğday unundan yaptığımız mini zahterli köy kahkemizde lezzeti ile büyük beğeni toplamıştır.Yine bu ürünümüzde de en kaliteli malzemelerimiz ve zeytinyağının en doğal olanını kullandık. Karakılçık Buğday Unundan yaptığımız mini kömbe çeşitleri ve Tam buğday unundan mini zahterli köy kahkemiz için mağazamıza bekliyoruz.”dedi.

Karma Antioch  Yöresel Gıda  Atatürk Caddesi Semih Azmi Sokak’ta faaliyet göstermektedir. (TALİP KÖLEOĞLU)

Son Eklenen FİRMA HABERLERİ Haberleri

Cerave

Cerave

29.05.2024

Mini Fırın Fiyatları
DÖKME ZEYTİNYAĞI İHRACATI SERBEST BIRAKILMALI
Endüstriyel Soğutma Cihazı
Maybelline

Maybelline

28.05.2024

GoPro

GoPro

28.05.2024