KARACAN KUYUMCULUK HİZMETE GİRDİ

  • Eklenme Tarihi :06.11.2023 | 13:48
  • Muhabir :Haber Merkezi

Kuyumculuğun mutfağı olan atölyecilikte uzun yıllar verdikleri hizmetle mağazacılığa ilk adımını atan Karacan kardeşler, açtıkları Karacan kuyumculuk mağazasıyla İskenderun halkına hizmet vermeye başladı.

KARACAN KUYUMCULUK HİZMETE GİRDİ

Baba Ayhan Karacan’ın önderliğinde kurulan şirketle atölyeciliğin yanında mağazalığa da giriş yapan Yusuf-Mert karacan kardeşlerin iş yerinin açılışında İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı, İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, İTSO Başkanı H. Levent yılmaz, Kuyumcular ve Saatçiler Odası Başkanı Uğur Fırat ile dostları yalnız bırakmadı.

 

Açılışta kısa bir konuşma yapan İTSO Başkanı H. Levent Yılmaz, yaşanan bu sıkıntılı süreçte yıllardır tanıdıkları Ayhan karacan ve Çocuklarına açtıkları mağazanın hayırlı olması dileklerinde bulunurken, desteklerinin de süreceğini aktardı.

Kuyumcular ve Saatçiler Odası Başkanı Uğur Fırat da, depremden dolayı büyük bir sıkıntı yaşayan esnafın ayağa kalkmak için yoğun çaba sarf ettiğine dikkat çekerek, bu açılışın kendilerini gururlandırdığını ve mutlu ettiğini söyledi.

Belediye Başkanı Tosyalı ise, deprem felaketine rağmen sürekli açılışlar yapılmasının kentin kısa sürede ayağa kalkacağının göstergesi olduğuna vurgu yaparak, hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Hayırlı olması dilekleriyle kesilen kurdelanın ardından mağazanın içine giren davetlilere, karacan kardeşler bilgiler verdi.