KARAAHMETLİ:MÜŞTERİLERİMİZİ BEKLİYORUZ

  • Eklenme Tarihi :12.09.2023 | 08:11
  • Muhabir :

Asrın felaketi nedeniyle faaliyetlerine zorunlu bir biçimde ara vermek zorunda kalan Hatay'ın ilk ve tek Erkek Özel Kuaför ve Bakım Merkezi Cuma Karaahmetli Exclusive Salon faaliyete giren yeni işyeri ile hizmete kaldığı yerden devam ediyor.

KARAAHMETLİ:MÜŞTERİLERİMİZİ BEKLİYORUZ

Düzenlenen açılış töreninde açılış kurdelesi Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş ,  Hatay Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Mahmut Ayrancı ve Cuma Karaahmetli tarafından kesilirken çok sayıda seçkin davetlinin de programa katılım gösterdiği görüldü.

Yaşanan bütün olumsuzluklara rağmen kendi imkanları ile hazırladıkları Cuma Karaahmetli Exclusive Salon’a mütevazi bir açlışı programı düzenleyen Cuma Karaahmetli Profesyonel ekibi ve profesyonel ekipmanları ile müşterilerine saç ve sakal tıraşı, VİP tıraş odası, çocuk tıraşı için ayrı oda, manikür pedikür ve cilt bakımı, masaj ve lazer epilasyon hizmeti konusunda hizmete devam edeceklerinin altını çizdi.

Karaahmetli:” Öncelikle yaşadığımız büyük felaketten dolayı herkese geçmiş olsun demek istiyorum. Hayatını kaybeden tüm hemşerilerimize Allah’tan rahmet geride kalanlara sabırlar diliyorum.5 Şubat tarihine kadar kusursuz hizmeti ile başarı dolu yılları geride bırakan işletmemiz bu gün verdiği zorunlu arayı sonlandırarak nihayet müşterilerine hizmete başlamıştır.

1992 yılında daha çok küçük çocukken bir gün bu mesleği zirvede yapacağımı hayal ederdim. Her zaman olmayanı yapmaya çalışırdım , gecemi gündüzüme katıp yılmadan çalıştım… Zaten işçi bir babanın evladının başka şansı var mı ?  Çok şükür Allah bana böyle bir salon nasip  etti. Sonra  yine sektörde başarılı bir isim olan Ahmet Kayar ile  ortak olmayı nasip etti ve biz el ele verip büyük bir riske girdik,pandemi dönemi borç harç ile bu muhteşem salonu açtık. Arkamızdan yapamazlar burası Antakya dediler, ama biz yılmadık inandık ve çok şükür anlımızın akı ile hizmetimizi sürdürdük. Daha sonra hepimizin bildiği gibi deprem felaketi ile herkes gibi bizde büyük zarar gördük. Elimizden geldiğince bu arada müşterilerimize hizmet adına elimizden geleni de yaptık. Bugün nihayet güzel bir salon ile müşterilerimiz ile buluştuk. Salonda bizimle beraber çalışacak olan  çalışma arkadaşlarıma ,aileme ,bize  destek olan herkese çok teşekkür ediyorum. Ve açılışımıza katılarak bizleri onurlandıran Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş ,  Hatay Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Mahmut Ayrancı ve tüm konuklarımıza teşekkür ediyorum. Biz görevimizin başındayız tüm dost ve müşterilerimizi salonumuza bekliyoruz.”dedi.

Cuma Karaahmetli Exclusive Salon Odabaşı Mahallesi İnönü Bulvarı Zahide Günsay Apartmanı No:37 adresinde faaliyet gösteriyor. (MUSTAFA YILDIRIM)