Kaizen Motors Belen’de Faaliyette

  • Eklenme Tarihi :30.08.2023 | 13:00
  • Muhabir :

Kaizen Motors Belen’de hizmete kaldığı yerden devam ediyor.

Kaizen Motors Belen’de Faaliyette

Asrın felaketi olarak adlandırılan 6 Şubat depremine kadar Motosiklet tutkunlarının adresi durumunda olan ve yaşanan büyük yıkım sonrası faaliyetlerine zorunlu bir biçimde ara vermek zorunda kalan Kaizen Motors Belen’de hizmete kaldığı yerden devam ediyor. Sektörde A”dan Z”ye verdiği hizmet ile bölgenin en kapsamlı Motosiklet Showroom,Yedek Parça , Aksesuar ve Servis hizmetini sunan Kaizen Motors uygun kampanyaları ile Motosiklet tutkunlarının uğrak noktası konumunda.

Dünya genelinde Motosiklet markası denildiğinde ilk akla gelen isimlerden olan Suzuki, Kymco,Silence ,Piaggio,Vespa,Aprilia ve Moto Guzzi Motosiklet modellerini sunan Kaizen Motors’un yöneticileri yaptıkları açıklamada:” Öncelikle yaşanan felaketten dolayı herkese büyük geçmiş olsun diyoruz.Hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet geride kalan herkese sabırlar diliyoruz.

Kaizen Motors olarak yaşanan büyük yıkım sonrası verdiğimiz zorunlu arayı kısa sürede sonlandırarak Belen’de açtığımız Showroom’da Motosiklet tutkunlarına yeniden hizmet verebilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Motosiklet konusunda A’dan Z’ye hizmet verebileceğimiz Kaizen Motors sektörde her daim farkını ortaya koymayı sürdürmektedir.Motosiklet dünyasında önemli konuma sahip olan Suzuki, Kymco, Silence, Piaggio , Vespa,Aprilia ve Moto Guzzi Motorsiklet modellerini bulundurduğumuz mağazamızda alanında oldukça deneyimli çalışma arkadaşlarımız görev yapmakta olup müşterilerimize kusursuz hizmet vermektedirler.Aynı şekilde ilk bakım ve periyodik bakımlarımızı sunacağımız bölgenin en geniş servisi firmamız bünyesinde yer almaktadır. Ve tabiki olmazsa olmaz Motosiklet Aksesuarları Kategorisinde geniş ürün yelpazemiz ile Motosiklet tutkunlarının taleplerine cevap verebileceğiz. Kaizen Motors olarak deprem sonrası ciddi bir yatırım ile bölgemize kazandırdığımız işyerimizde önemli Motosiklet markalarının satışı,aksesuar,yedek parça ve servis hizmetinin yanı sıra sağladığımız istihdam ile çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.Motosiklet modellerimizi yakından görmek,Test sürüşü yapmak,Servisimiz ve Aksesuar departmanlarımız hakkında bilgi almak ,bir kahvemizi içmek adına tüm motosiklet tutkunlarını Kaizen Motors’a bekliyoruz.”dediler. (ALİ GÖRÜN)