Kahve Diyarı Arsuz Açıldı

  • Eklenme Tarihi :26.06.2023 | 12:19
  • Muhabir :

Bu diyar hepimizin sloganı ile Ülkemizin kahve zinciri sektöründe önemli bir pazar payına sahip olan, "yılın en güvenilir ve bilinen yerli zincir markası" ödülü sahibi Kahve Diyarının yeni şubesi olan Kahve Diyarı Arsuz açıldı.

Kahve Diyarı Arsuz Açıldı

Asrın felaketi diye adlandırılan 6 Şubat depremine kadar Kahve Diyarı 75.Yıl Bulvarını oldukça başarılı bir biçimde işleten ve depremde gördüğü zarar ile zorunlu olarak faaliyetlerini durdurmak zorunda kalan girişimci iş insanı Bilal Cambaz’ın büyük çabaları ile Arsuz’a kazandırılan Kahve Diyarı Arsuz ilk günlerde gördüğü yoğun ilgi ile kısa sürede en çok tercih edilen mekanlardan biri olacağının sinyallerini verdi.

Kaliteli, Lezzetli farklı ve yenilikçi ürün çeşitleri ile fark yaratan, Türk kahve ve ikram kültürünü yansıtan, %100 yerli marka olan Kahve Diyarı müşterilerin kendilerini özel hissedeceği ve keyifle tüketeceği ortamlarda sunarak, sektörün Türkiye ve Dünya’da en beğenilen ve tercih edilen kahve markası olan Kahve Diyarı,  Doğru ürün, Doğru fiyat sloganıyla 150 üzerinde içecek grubu, 30 üzerinde tatlı grubu ve 60 üründen fazla kahve çeşidi ile müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Sektörün önemli markalarından olan Kahve Diyarının özel Kafe Konseptini şehrimize kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden İş İnsanı Bilal Canbaz yaptığı açıklamada:”Öncelikle herkese büyük geçmiş olsun demek isterim.Hepimiz bu felaketi yaşadık ve hepimizin kayıpları oldu.Hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet tedavisi sürenlere de şifalar diliyorum.

 Bir süredir yoğun bir tempo ile çalışmaların sürdürdüğümüz Kahve Diyarı Arsuz’u hizmete açmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Henüz resmi açılışımızı yapmadan müşterilerimizin gösterdiği ilgi ne denli doğru bir adım attığımızın en büyük göstergesi oldu bizim için. Kahve başta olmak üzere 150 üzerinde içecek grubu, 30 üzerinde tatlı grubu ve 60 üründen fazla kahve çeşidi ile hizmette olan Kahve Diyarı Arsuz gerek ürünleri gerek se de güler yüzlü hizmetimiz ile kısa sürede müşterilerimizden tam not aldı. Gün içerisinde misafirlerimizi ağırlayacağınız , iş toplantılarınızı, özel davetlerinizi planlayabileceğiniz geniş ve konforlu alanımızla bizler Kahve Diyarı Arsuz olarak  sizleri bekliyoruz.”dedi. (TALİP KÖLEOĞLU)