JET TURİZMDEN ÖNEMLİ DUYURU!

  • Eklenme Tarihi :09.10.2023 | 14:46
  • Muhabir :

MUHABİR: MEHMET EZER

JET TURİZMDEN ÖNEMLİ DUYURU!

6 Şubat depreminin en acı biçimde yaşandığı ilimizde faaliyet gösteren sektörünün köklü firması Jet Turizm asrın felaketi sonrası hiç ara vermeden devam ettiği hizmetine Samandağ’dan başlattığı seferler ile devam ediyor.

 

Geçtiğimiz bu zor süreçte Hatay’ın kalkınması adına yaptığı çalışmalar  ile takdir toplayan Jet Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Oktay Küçükdüveyki konu ile ilgili yaptığı açıklamasında:”Yaşadığımız deprem sürecinde; en cok etkilenen ilçelerimizden biri olan Samandağ ilçemiz ve burada yaşayan değerli Samandağ halkımız. Şehirler arası ulaşımda maalesef büyük sıkıntı  yaşamaktadır.

Jet Turizm ailesi olarak geçmis olsun dileklerimizle beraber, bir nebze yaralarımıza merhem olması ümit ettiğimiz şehirler arası ulaşımda  her gün akşam saat 20:00 de Samandağ merkezimizden kalkışlı Mersin, Anamur, Alanya, Antalya, Ankara, Eskişehir seferlerimizin başladığının  müjdesini siz değerli Samandağ halkımızla paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Siz değerli Samandağ  halkımıza  en iyi hizmeti sunabilmek için jet turizm ailesi olarak her zaman yanınızdayız . Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunar, şimdiden lyi yolculuklar dileriz.”dedi.