İftar Tatlılarının Adresi Öztoprak Pastanesi

  • Eklenme Tarihi :15.04.2022 | 09:41

Son dönemin parlayan yıldızı Öztoprak Pastanesi evlere hızlı ve kusursuz servisi İftar sofralarını süslemeye devam ediyor.

İftar Tatlılarının Adresi  Öztoprak Pastanesi

Uzun yıllardır başarılı bir şekilde verdiği hizmet ile bilinen Öztoprak Pastanesi ,İftar sofralarının olmazsa olmazı tatlılar konusunda geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda Ramazan ayının en çok tercih edilen pastanesi olmayı hedefi ile çalışmalarını tam gaz sürdürüyor.

Hijyen konusunda tüm tedbirleri alarak üretim yapan Öztoprak Pastanesi evlere servis yapan elemanları konusunda gösterdiği hassasiyet ile tam not alan bir işletme olarak çıkıyor karşımıza.

SOĞUK BAKLAVA İFTAR SOFRALARININ TATLISI OLDU..

Geçtiğimiz yıl ürün portföylerine ekledikleri ve hemen herkesten tam not alan Soğuk Baklava’nın Ramazan ayında en çok tercih edilen tatlılar arasında zirvede yer aldığını söyleyen Öztoprak Pastanesi İşletmecisi Ayhan Öztoprak açıklamasında :” Ramazan ayı boyunca  deneyimli elemanlardan oluşturduğumuz bu ekip en kusursuz hizmeti vermek adına var güçleri ile çalışmaktadırlar.İlk günden itibaren yoğun ilgi gören soğuk baklavamız Sütlü,Soğuk ve hafif olmasından kaynaklı bu Ramazan ayında da en çok tercih edilen tatlılar arasında başı çekmiştir. Fıstıklı Tereyağlı Baklava çeşitlerimiz, Vezir Parmağı, Bülbül Yuvası, Cevizli Dolamamızın yanında Yaş Pasta Çeşitlerimiz ve bünyemize dahil ettiğimiz yeni tatlı çeşitlerimiz ile Ramazan ayı boyunca en iyi hizmeti vermek adına var gücümüzle çalışıyoruz.Hizmet noktasında sınır tanımıyoruz herhangi bir ek ücret almadan sipariş Antakya ve çevresine hızlı servislerimiz vardır. Ramazan ayı boyunca sahura kadar açığız ve evlere servisimiz devam etmektedir.Öztoprak Pastanemizin tatlı çeşitlerine yoğun ilgi gösteren müşterilerimize sonsuz şükranlarımızı sunarken ,Bereketli, Huzurlu ve Sağlıklı bir Ramazan ayı geçirmemizi dilerim.”dedi. (TALİP KÖLEOĞLU)