Hoş Geldin Eliz Nazik Bebek

  • Eklenme Tarihi :22.12.2022 | 14:53
  • Muhabir :

Hatay Barosunun başarılı Avukatlarından olan Avukat Ethem Çakır baba olmanın heyecanını yaşadı.Nazlı&Ethem Çakır ilk bebekleri olarak dünyaya gelen bebeğe Eliz Nazik adı verildi.

Hoş Geldin Eliz Nazik  Bebek

Özel Mozaik Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesinde  bölgenin en çok tercih edilen doktorlarından Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Jin. Opr. Dr. Koray Altunay kontrolünde doğumu gerçekleştirilen Eliz Nazik  bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu bilgisi verilirken Nazlı&Ethem Çakır mutlulukları adeta gözlerinden okunuyordu.

Anne Baba olmanın heyecanını yaşadıklarını ifade eden Nazlı&Ethem Çakır çifti Eliz Nazik  bebeğin ve tüm bebeklerin ailelerine ülkelerine hayırlı evlatlar olmalarını dilediğinin altını çizerek yaptıkları açıklamada:” 20 Aralık 2022 tarihinde Dünya’ya gelen bebeğimiz Eliz Nazik’in  anne karnındaki takip süresi boyunca, özveri ile tıbbi bilgisini ve insani ilgisini esirgemeyen , kızımızın   doğması için insanüstü bir sabır gösteren ve ardından başarılı bir şekilde Özel Mozaik Kadın Hastalıkları Ve Doğum Hastanesinde  doğumu gerçekleştiren Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Jin. Opr. Dr. Koray Altunay başta olmak üzere Doğum sonrası bebeğimizin muayenesini gerçekleştiren doktorlarımıza, Doğumhanenin deneyimli tüm personeline iş disiplinleri ve sevgi dolu yaklaşımlarından ötürü sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Minnettarız. ”dediler.

Hatay Gazetesi olarak  Nazlı&Ethem Çakır çiftine Hayırlı olsun ,Allah analı babalı büyütsün dileklerimizi gönderiyoruz. (TALİP KÖLEOĞLU)