HIZLA KAPINDA UYGULAMASINI İNDİRİN, ADRESİNİZE GELSİN! - Hatay Gazetesi

HIZLA KAPINDA UYGULAMASINI İNDİRİN, ADRESİNİZE GELSİN!

  • Eklenme Tarihi :20.09.2022 | 10:01
  • Muhabir :

Hatay’ın Samandağ İlçesi’nde ‘Gıda Devrimi’ sloganıyla kurulan İmece Tarımsal Kalkınma Kooperatifi’nde üretimi gerçekleştirilen gıda ürünleri Hatay’ın online satış portalı olan ‘Hızla Kapında’ uygulaması ile satışa sunuldu.

HIZLA KAPINDA  UYGULAMASINI İNDİRİN, ADRESİNİZE GELSİN!

Samandağ İlçesi’nde yetişen kaliteli tarımsal ürünlerin tanıtılması, pazarlanması ve Hatay’ın ekonomik girdisine katkı sunmak için 2020 yılında İş İnsanı Ayhan Kara öncülüğünde kurulan İmece Tarımsal Kalkınma Kooperatifi tarafından üretilen ürünler ‘Hızla Kapında’ uygulamasıyla satışa sunulmaya başlandı. 

GIDA ÜRÜNLERİNE HIZLA KAPINDA UYGULAMASI İLE ULAŞABİLİRSİNİZ

İmece Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Ayhan Kara, “Ürünlerimiz raflardaki yerlerini aldı. Burada üretici kazanacak, tüketici uygun fiyata sağlıklı gıdaya kavuşacak ve herkes kazanacak. İmece Tarım Kooperatifi’nin ürünleri ‘Hızla Kapında’ uygulaması ile satışlarına başladı. Hatay’ın online satış portalı Hızla Kapında’yı telefonunuza indirmeniz satışlarımızı hızlandıracaktır. İlginiz için sizlere şimdiden teşekkür ederiz.” dedi.

İMECE TARIM KOOPERATİFİ’NDE HANGİ GIDA ÜRÜNLERİ VAR?

İmece Tarımsal Kalkınma Kooperatifi’nde Kabak Tatlısı, Süzme Çiçek Balı, Tereyağı, Tuzlu Yoğurt, El Kırması Halhalı Zeytin, Siyah Sele Zeytin, Zeytinyağı, Enginar, Domates Salçası, Acı ve Tatlı Biber Salçası, Domates ve Acı Biber Sosu, Nar Ekşisi, Samandağ Acı Biber Turşusu, Karakılçık Pilavlık Bulgur, Karakılçık Buğday, Amik Ovası Firik, Atalık Karakılçık Tam Buğday Unu, Cumhuriyet Kepekli Tam Buğday Unu, Karakılçık Burgu Makarna, Derviş Pirinç, Amanos Kuru Zahter, Sumak, Karabiber, Kimyon, Toz Biber, Tarçın, Pul Biber, Zencefil, Zerdeçal ve Defne Sabunu ürünleri yer alıyor. (Haber Merkezi)