HEDEFLERİ TAM 250 ŞUBE

  • Eklenme Tarihi :21.06.2023 | 13:11
  • Muhabir :

Gerçekleştirdiği şubeleşme ağıyla bölgeye yayılmak isteyen Adana merkezli Cihangir Kebap, İskenderun’dan sonra yurt genelinde hizmet vermek için planlamalarını tamamladı.

HEDEFLERİ TAM 250 ŞUBE

Cihangir Kebap salonu Genel Koordinatörü Serdar Aslansönmez, markalaşma adına önemli planlamalar yaptıklarını dile getirerek “İskenderun'da yıkım oldu, restoranlar, gıda sektörleri ciddi zarar gördü. İnsanlar bir mekan arayışındaydı, bu açığı kapatmak için buradayız. Daha önce zaten bir mekan arayışındaydı. O yüzden burada devasa büyüklükte bir mekan açıldı. Buradaki insanlara istihdam sağlamak için geldik” dedi.

ADANA’DA BİR MERKEZDE TOPLANACAK

Genel Koordinatör Aslansönmez, Cihangir kebap ailesi olarak Türkiye'nin neresine bir şube açarsa açsın Adana'daki aynı lezzeti ortaya koyduklarını ifade ederek “Adana’daki lezzetimiz ve ürünlerimiz neyse diğer şubelerimizdekiyle aynıdır. Aynı aromada aynı görsellikte ürünlerimiz var. Etlerimiz, Bitlis, Siirt ve Van yörelerinde yetişen koyunlarından elde ediyoruz. Bu koyunların hepsi Adana'da bir merkezde toplanıp diğer şubelere dağıtılmaktadır” diye konuştu.

13 BİN PERSONEL HEDEFLİYORUZ

İskenderun’a sadece kebabı getirmediklerinin altını çizen Genel Koordinatör Serdar Aslansönmez “Buraya sadece kebabı getirmedik. Büryanı da getirdik. Fırını da getirdik. Çiğ köfteyi de getirdik. Usta düzeyindeki kadromuzu Adana'dan getirdik. Büryancılarımız özellikle Siirt'ten getirildi. İskenderun şubemizde kahvaltı da var. Cihangir Kebabın bu yılki hedefi, 10 franches vermekti. Deprem oldu bazı felaketler yaşandığından dolayı beklemeye koyulduk.  Bu sene tane şube açtık. Biri Ordu'da, diğeri de İskenderun'da. Adana'da şubemizin biri Ziya Paşa'da, biri Türkmenbaşı’ndadır. Önümüzdeki 10 yıllık bir hedefimiz var. İçerisinde 250 şube açmaya planlıyoruz şu an Avrupa isteyenler de var. Erciş, Diyarbakır olsun, Mersin, İstanbul, Konya, Ankara gibi yerlerden de franches çok istiyorlar. 10 yıl sonra 13 bin personel hedefliyoruz” şeklinde konuştu.(Haber Merkezi)