HATAY YÖRESEL LEZZETLER FARKI BU...

  • Eklenme Tarihi :21.01.2023 | 00:40

Hatay’ın Yöresel Lezzetlerini Türkiye'nin Dört Bir Yanına Gönderiyorlar

HATAY YÖRESEL LEZZETLER FARKI BU...

Yöresel ürünler sektörünün en genç firmalarından olan Mehmet Yıldız Hatay Yöreselleri,Günden güne arttırdığı ürün portföyünde bulunan Hatay yöresel lezzetlerini kargo ile Türkiye'nin dört bir yanına gönderiliyor.İlk günkü tazeliği ile sofralarınıza katkısız doğal ürünler sloganı ile sektöre hızlı giriş yapan Mehmet Yıldız Hatay Yöreselleri,Bugün İstanbul’da bir çok ünlü restaurant’ta özel stantlarda sergilenmesinin yanında www.myhatayyoreselleri.com sayfasından,Trendyol,Hepsiburada,N11 ve PTT Avm üzerinden sipariş verilebilen başarılı bir firma olarak çıkıyor karşımıza.

Mevsimine göre en doğal ve leziz ürünleri bünyesinde bulunduran “Mehmet Yıldız Hatay Yöreselleri” Yeşil Zeytin,Zeytinyağı,Nar Ekşisi,Defne Sabunu,Reçel çeşitleri,Antakya Sürkü,Pekmez,Biber Salçası gibi yöresel ürünlerin yanı sıra aldığı siparişler doğrultusunda Katıklı Ekmek,Kaytaz Böreği,Külçe,Zahterli Köy Kahkesi ve Kömbe çeşitlerini de müşterilerine sunuyor.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile sektörde kısa sürede önemli bir konuma geldiklerini söyleyen Genç ve de başarılı İş İnsanı Mehmet Yıldız yaptığı açıklamasında:” Müşterilerimize en kaliteli hizmeti verebilmek adına  hijyen koşullarının en üst düzeyde olduğu yeni ofisimizde kısa bir süre önce faaliyetimize başladık.Alanında deneyimli çalışma arkadaşlarımızın özverili çalışmaları doğrultusunda aldığımız siparişler en hızlı biçimde paketlenerek kargoya teslim edilmektedir .İşletmemizde Mevsimine göre en taze ve en doğal ürünleri en doğru yerlerden temin ederek müşterilerimize sunmaktayız. İstanbul’da ünlü restoranlar ve markalar ile anlaşmalar yaparak ürünlerimizi buralara da göndermeye devam  ediyoruz. Ürün çeşitlerimiz www.myhatayyoreselleri.com  sayfamızdan detaylı bir biçimde incelenerek alışveriş yapılabilmektedir.Ayrıca sayfamıza üye olan müşterilerimize % 30 indirim olanağı sağlamaktayız. Aynı zamanda İnstagram sayfamız @Myhatayyoresellerii ve Facebook sayfamız Mehmet Yıldız Hatay Yöreselleri üzerinden de bizlere ulaşılabilir.”dedi.

General Şükrü Kanatlı Mahallesi  Marangoz Osman Bozkır Sokak Çimen Apt No 10/1 adresinde  faaliyet gösteren Mehmet Yıldız Hatay Yöresellerine 0 532 702 91 91 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. (TALİP KÖLEOĞLU)

 

--