Hatay Şubesine Muhteşem Açılış!

  • Eklenme Tarihi :14.10.2022 | 10:13

Geçtiğimiz günlerde Antakya Köprü başında faaliyete başlayan ve kısa sürede sektörde farkını ortaya koymayı başaran Pardole Parfüm Hatay Şubesi’nin açılış töreni yoğun katılım ile gerçekleşti.

Hatay Şubesine Muhteşem Açılış!

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin, Antakya Belediye Başkan Yardımcısı Rezzuk Ayoğlu, SGK Hatay İl Müdürü Hamit Bal, Hatay Ticaret İl Müdürü Halit İmrek, Hatay Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Ramazan Alparslan, Hatay Şekerciler ve Tatlıcılar Odası Başkanı Ganim Kıt ve çok sayıda seçkin davetli açılış törenine katılım gösterirken gün boyu yaşanan hareketlilik Pardole Parfüm Hatay’ın  baş döndüren koku çeşitleri ile kısa sürede kokusuna önem verenlerim adresi olacağının sinyallerini verdi.

Açılışa özel kampanyaların yapıldığı Pardole Parfüm Hatay’da  ayrıca tüm katılımcılara günün anısına hediyeler takdim edildi.

Bekledikleri gibi muhteşem bir açılış programı olduğunu ifade eden Pardole Parfüm Hatay Şubesi  İşletmecileri yaptıkları açıklamada:” Kısa bir süre önce faaliyete başlamamıza rağmen Kadın ve Erkek Parfümleri, Parfüm konusunda profesyonelleşmiş kişiler için özel hazırlanmış Niche Parfüm çeşitleri, Bambu çubuklu oda kokuları, Sprey oda ve kumaş kokuları ve Kolonya çeşitlerimiz ile kokusuna önem verenlerin adresi durumuna geldik. Kaliteli, yenilikçi ve farklı kokular oluşturan Türkiye’nin koku kültürünü Türkiye’nin yanı sıra tüm dünyada tüketicilerle buluşturup, müşterilerin kendilerini iyi hissedeceği ve keyifle tüketeceği ortamlarda sunarak sektöründe en beğenilen ve tercih edilen marka olmak üzere çalışmalarına hız kesmeden devam eden Pardole Parfüm Hatay  Şubesi olarak yoğun katılım ile gerçekleşen bir açılış programı ile adımızdan bir kez daha söz ettirdiğimizi düşünüyoruz. Doğru Kalite,Fiyat Oranını Sağlayarak Geniş Ürün Yelpazemizle  Tüketici Beklentilerini En Üst Düzeyde karşılamak adına var gücümüz ile çalıştığımız işletmemizde sık sık düzenleyeceğimiz kampanyalarımız ile de müşterilerimizin karşısında olacağız.Açılışa özel kampanyalarımızın yanında İkili Kampanya Seçeneklerinde İkinci Parfüm 40 TL kampanyamız devam etmektedir. Herkesi işyerimize bekliyoruz.”dediler.

Ulu Cami mahallesi Hürriyet caddesi Ulu Cami girişi No:1/B adresinde oldukça merkezi bir noktada faaliyet gösteren Pardole Parfüm Hatay Şubesinin iletişim numarası 0 554 604 32 31.