Hatay Eksen Medya Yeni Ofisinde

  • Eklenme Tarihi :27.10.2023 | 12:52
  • Muhabir :ALİ GÖRÜN

Hatay Eksen Medya Yeni Ofisinde

Bölgemizde faaliyet gösteren ve düzenli yayıncılığı yaptığı tarafsız haberler ile bir anda en çok okunan web haber siteleri arasında yerini alan www.hatayeksen.com sayfasını da bünyesinde bulunduran Hatay  Eksen Medya yeni ofisinde hizmete başladı.

 

Asrın felaketi sonrasında yayınlarına bir an olsun ara vermeyerek okurlarına en hızlı ve doğru haberleri ulaştıran Hatay  Eksen Medya ekibi Hatay Valiliği ve Afad işbirliği ile yapılan Millet Bahçesi Çarşısında bulunan yeni ofislerinde daha verimli bir biçimde okurlarına hizmet edebilecek olmanın mutluluğunu yaşıyor.

Çekirdekten yetişme bir gazeteciyim diyerek sözlerine başlayan Hatay  Eksen Medya İmtiyaz Sahibi Uğur Deliağa yaptığı açıklamada:” Evet bunun altını çizmek isterim ki uzun yıllar önce bu işin ehli isimler Rahmetli Numan Dingil ve Metin Dingil üstadların yanında başladım bu işe.Gazetede dağıttım harflerin tek tek dizildiği gazete baskıları da yaptım.İşin özü her kademesinde görev aldım bu şerefli sektörün.Daha sonra halen görevlerini icra eden üstadlarımdan öğrendiklerim doğrultusunda bu işi en sağlıklı hali ile yapabilmek adına elimden gelenin fazlasını yapmaya başladım.

Ve tarihler 6 Şubatı gösterdiğinde her şey alt üst oldu.Bu arada hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet ,Geride kalanlara sabırlar diliyorum. Hatay  Eksen Medya olarak bizde çok kayıp verdik ama ilk günden itibaren kamuoyunu doğru bilgilendirebilmek adına yoğun çaba harcadık.

Bugün ise uzun bir aradan sonra kendi ofisimizde olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.Hatay Valiliği ve Afada bizlere böyle bir olanak sağladıklarından dolayı teşekkür ediyoruz.

www.hatayeksen.com haber sitemizden 7/24 haber akışımız mevcuttur. Basın camiasının sevilen ve tecrübeli isimleri ile gücümüze  güç katarak yolumuza   devam edeceğimiz yeni ofisimizde doğru,tarafsız ve ilkeli habercilik için çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz.”dedi.