Hakan Osmanlı Tatlıları Türkiye Yüzyılı Çarşısında

  • Eklenme Tarihi :25.02.2024 | 11:45
  • Muhabir :Haber Merkezi

Hakan Osmanlı Tatlıları Türkiye Yüzyılı  Çarşısında

Bölgemiz tatlıcılık sektörünün marka işletmesi Hakan Osmanlı Tatlıları,İstiklal caddesinde birbirinden önemli firmaların da içerisinde yer aldığı Türkiye Yüzyılı Konteyner Çarşısındaki yeni yerinde faaliyetlerine devam ediyor. Genç ve başarılı işletmeci Hakan Yurtal’ın hünerli ellerinde lezzet bulan Hakan Osmanlı Tatlılarının muhteşem lezzetleri Special Ekmek Kadayıfı,Güllaç,Kabak Dolması , Kaymaklı Şam Tatlısı,Yeni İncir Tatlısı  ve special lezzetler tutkunlarını bekliyor. Tatlılarının lezzetine bir kez bakanın adeta bağımlısı olduğu Hakan Osmanlı Tatlıları,kullandığı kaliteli malzemelerin yanında göze hitap eden sunumu ile müşterilerinden tam not alması ile biliniyor.

 

Türkiye Yüzyılı Konteyner Çarşısındaki yeni işyerlerine herkesi beklediklerini ifade ederek sözlerine başlayan Hakan Yurtal yaptığı açıklamasında:” 17 yaşından beri hizmet verdiğim tatlı sektöründe 6 Şubat tarihine kadar önemli bir marka haline gelmenin onurunu yaşayan biri olarak inşallah aynı kalitede sunacağım lezzetler ile yeni işyerimizde müşterilerimizin hizmetinde olmaya çalışacağım. İlk olarak internet üzerinden kadın toplantılarına Osmanlı tatlılarını special olarak yapmaya başladığım bu sektörde görmüş olduğumuz yoğun ilgi neticesinde Ekmek Kadayıfı sunumumuz başta olmak üzere Güllaç,Kabak Dolması, Kaymaklı Şam Tatlımız ve Yeni İncir Tatlımız kısa sürede herkesin büyük beğenisini kazanmıştı.Daha sonra menümüze eklediğimiz special lezzetler ile de çok tercih edilmeye başladık.Aynı lezzetlerimizi yeni işyerimizde menümüzde bulundurmaktayız.Herkesi bu eşsiz lezzetlerimizi tatmak üzere Türkiye Yüzyılı Konteyner Çarşısında Palladium Yanı,Fahri öksüz camii ‘nin  arka tarafında bulunan işyerimize bekliyoruz.”dedi.

Türkiye Yüzyılı Konteyner Çarşısı S-10 adresinde gece 00:00 saatine kadar  faaliyet gösteren Hakan Osmanlı Tatlıları sipariş telefonu  0 539 736 04 86.