Güvenliği üst noktaya taşıyan yüksek teknoloji - Hatay Gazetesi

Güvenliği üst noktaya taşıyan yüksek teknoloji

  • Eklenme Tarihi :04.10.2023 | 16:23
  • Muhabir :

HABER MERKEZİ

Güvenliği üst noktaya taşıyan yüksek teknoloji

 

 

Kilitten çelik kapıya, çelik kasadan pencere ve elektronik kilit sistemlerine kadar birçok güvenlik çözümünü bir arada sunan Kale Kilit, ürün yelpazesine eklediği 264 CECH Maksimum Güvenlikli Silindir ile yaşam ve iş alanlarının güvenliğini üst noktaya çıkarıyor. Bu ürün ile Kale Kilit, kırılma, sarsılma ve delinme ile maymuncukla açılmalara karşı dirençli gövdesiyle hırsızların ezeli düşmanı olarak güvenlik tehditlerine karşı üstün bir koruma kalkanı oluşturuyor.

 

Türkiye’nin köklü markalarından biri olan Kale Kilit, ev ve iş yerlerinde güvenliği üst düzeye çıkarmak amacıyla geliştirdiği çözümlere bir yenisini daha ekledi. Dayanıklılık ve direnç açısından yüksek özelliklere sahip çelik takviyeli malzemeden ürettiği 264 CECH maksimum güvenlik standartları sağlıyor. Kırılmaya dirençli çelik U profil gövdede delinmeye karşı çelik pime sahip olan 264 CECH Maksimum Güvenlikli Silindir, ev veya iş yerlerinde euro profilli silindir takılabilen kilitlerde güvenle kullanılabiliyor.

 

Uzun ömürlü kullanım

Anahtarların çoğaltılması için emniyet kartına sahip olan 264 CECH Maksimum Güvenlikli Silindir, bir adet düz silindir ve bir adet mandallı silindir olmak üzere ikili setten oluşuyor. Bu sayede tek anahtar ile kapınızın hem ana kilidini hem üst emniyet kilidi tek anahtar ile kullanma kolaylığı sağlıyor. Çelik gövdesinin yanı sıra paslanmaz çelik yayları, bilgisayar teknolojisine sahip anahtar kombinasyonu, özel sinter döküm mekanizmasıyla da uzun ömürlü ve güvenli kullanım sunuyor. Anahtar yapısında bulunan hareketli pim ile anahtarın dışarıda çoğaltılması zorlaştırılıyor. Bu da anahtarınızın kolayca kopyalanmasının önüne geçiyor.