Güneyler Altın&Mücevherat Şenliğe Damga Vurdu

  • Eklenme Tarihi :13.05.2022 | 10:07
  • Muhabir :

Güneyler Altın&Mücevherat bünyesinde bulundurduğu Zen Diamond,Atasay, Bluediamond, Roberto Bravo ve Ravi Diamond ürünleri ile şenliğe damgasını vurdu.

Güneyler Altın&Mücevherat Şenliğe Damga Vurdu

Antakya Kışlasaray Lions Kulübü tarafından Geleneksel olarak gerçekleştirilen ve gerçekleştirildiği her yıl programın Ana Sponsorluğunu üstlenen Bölgemiz Kuyumculuk sektörünün dev markası Güneyler Altın&Mücevherat bünyesinde bulundurduğu Zen Diamond,Atasay, Bluediamond,  Roberto Bravo ve Ravi Diamond ürünleri ile şenliğe damgasını vurdu. Güneyler Altın&Mücevherat  Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Güney’in de çalışma arkadaşlarını yalnız bırakmadığı stantta mağaza yöneticileri ve Uzman Satış Danışmanları ziyaretçilere birbirinden şık Pırlanta modellerini sunarken Zen Diamond,Atasay, Bluediamond,  Roberto Bravo ve Ravi Diamond program boyunca ziyaretçi akınına uğradı.

Ana sponsor olarak destek verdikleri 4. Kışlasaray Alışveriş şenliğinde Altın ve Pırlanta konusunda Türkiye’nin saygın markaları Zen Diamond , Atasay , Bluediamond , Roberto Bravo  ile son dönemde piyasaya hızlı bir giriş yapan kendi markamız Ravi Diamond ürünleri ile yer almaktan mutluluk duyduklarını ifade eden Güneyler Altın&Mücevherat  Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Güney açıklamasında :” Gün boyu devam eden Alışveriş şenliğinin amacına ulaştığını düşünüyorum. Güneyler Altın&Mücevherat   olarak bizler katıldığımız tüm etkinliklerde olduğu gibi burada da bünyemizde bulunan markaları en iyi biçimde temsil ettik. Alanında deneyimli çalışma arkadaşlarım Zen Diamond , Atasay , Bluediamond , Roberto Bravo  ile kendi markamız Ravi Diamond’un ürünlerini en iyi biçimde tanıtarak beklediğimiz gibi bir satışa da imza atmışlardır.Ziyaretleri ile bizleri onurlandıran tüm kıymetli müşterilerimize şükranlarımızı sunuyor ,Program süresince özverili bir biçimde performans sergileyen çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.Ayrıca kusursuz bir organizasyon ile 4. Kışlasaray Alışveriş şenliğini düzenleyen Antakya Kışlasaray Lions Kulübü Yönetimine teşekkür ediyor nice şenlikler de bir arada olabilmek dileği ile çalışmalarında başarılar diliyorum.”dedi. (TALİP KÖLEOĞLU)