Gri Tur Yaz Sezonuna Damgasını Vurdu - Hatay Gazetesi

Gri Tur Yaz Sezonuna Damgasını Vurdu

  • Eklenme Tarihi :27.09.2023 | 10:58
  • Muhabir :

MUHABİR: SEVİL KADIOĞLU

Gri Tur Yaz Sezonuna Damgasını Vurdu

Bölgemiz turizm sektörünün öncü ve en etkili acentelerinden olan Gri  Turizm ve Seyahat Acentesi  ,Asrın felaketinin bölgemize yaşattığı büyük yıkım sonrası kısa sürede toparlanarak düzenlediği yaz turları ile sezona damgasını vurmayı başardı.

 

2011 yılında faaliyete başladıkları sektörde müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerinden asla taviz vermeden en kusursuz hizmeti verebilmek adına Yurtiçi ve Yurt dışı turları müşterilerinin karşısında olan Gri  Turizm ve Seyahat Acentesinin başarısı İşletmecisinden  yöneticilerine,çalışanlarına Turizm konusunda eğitim almış isimlerden oluşmasından geliyor.

Turizm Fakültesi mezunu olmasının yanında Lisanslı profesyonel turist rehberi olan genç işletmeci Hüsamettin Ay işletmeciliğindeki firma yaz sezonu boyunca Güney Ege,Kuzey Ege ve Adalar Turu,Kapadokya Turu,İstanbul-Edirne ve Adalar Turu,Çanakkale Turu,Fethiye Ölü Deniz Turu,Karadeniz Turları,Kıbrıs ve Yunan Adaları Turları ile müşterilerine unutulmaz keyifli turlar sunarak oldukça başarılı bir sezona daha imza attı.

Yurtiçi ve Yurtdışı bir çok gezi programına başarılı bir biçimde imza atan Gri  Turizm ve Seyahat Acentesi   çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Son dönem ülkemizde yaşanan Deprem felaketi ve  ekonomik olumsuzlukların tüm sektörlerde kendini hissettirdiği süreçte yoğun iş tempoları ile  Ülkemiz ve  İlimiz  ekonomisine sağladıkları katkı ile dikkatleri üzerime çeken Gri  Turizm ve Seyahat Acentesi takdir toplamayı sürdürüyor.

Yeni Ofisleri İle Hizmetteler..

6 Şubat depreminde yaşanan yıkım ile ofisleri büyük zarar gören Gri  Turizm ve Seyahat Acentesi  bir yandan muhteşem turlara imza atmayı sürdürürken bir yandan da müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi planladıkları yeni ofis çalışmalarını tamamlayarak Yenişehir Mahallesi Mithatpaşa caddesi No:5/E (Dondurmacı Yusuf Amca yanı) adresindeki ofislerini faaliyete geçirdiler.

Muhteşem bir yaz sezonu geçirmenin haklı gururunu yaşadıklarını ifade eden Gri  Turizm ve Seyahat Acentesinin genç ve başarılı işletmecisi Hüsamettin Ay yaptığı açıklamasında:” Kalite politikamızdan asla taviz vermeden en kusursuz hizmeti verebilmek adına ben ve çalışma arkadaşlarım elimizden gelenin fazlasını yapma gayreti içerisinde olduk.Her zaman olduğu gibi alanında en iyi rehberler,en lüks araçlar ve en iyi oteller turlarımızın olmazsa olmazı unsurlar olurken bütün turlarda bende ekibimin başında yer aldım. Bütün turlarımızdan renkli görüntülerimizi sosyal medya hesaplarımızdan ve  www.gritur.com  sayfamızdan yayınladığımız gibi tur programlarımızın içeriklerini de aynı sayfalaran yayınlamaya devam etmekteyiz. 

 

Son günlerini yaşadığımız yaz mevsimi turlarımız devam ederken Sonbahar turlarımız olan Mardin,Şanlıurfa ,Van ve Yedi Göller turlarımızda start almıştır.Aynı zamanda kış sezonu için Yedikuyular Kayak Merkezi , Erciyes Kayak Merkezi  ve Termal turlarımızın tüm hazırlıkları tamamlanmıştır.Bizleri tercih eden tüm müşterilerimize ve özverili çalışmaları ile gücümüze güç katan kıymetli çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum turlarımız için herkesi bekliyoruz.”dedi.

Gri  Turizm ve Seyahat Acentesi bilgi ve rezervasyon telefonları  0 326 614 88 44 ve 0 545 614 88 44.