Girişimcilerin Büyük Hataları Etkinliği 4 Ocak’ta!

  • Eklenme Tarihi :25.12.2023 | 12:13
  • Muhabir :SELVİ KADIOĞLU

Girişimcilik ekosisteminde alışılmışın dışında bir konseptle hayata geçirilen Girişimcilerin Büyük Hataları etkinliği 4 Ocak’ta Branding Türkiye ve 101 Girişim partnerliğiyle ve Gençlik Durağı organizasyonuyla başlıyor

Girişimcilerin Büyük Hataları Etkinliği 4 Ocak’ta!

. KARSEM’in desteklediği ve toplamda 12 bölümden oluşan etkinlik serisinin mekan sponsoru ise Biruni Üniversitesi oldu.

Girişimcilerin Büyük Hataları 4 Ocak 2024 tarihinde başlıyor! Girişimcilik ana temalı podcast serisi ve kitap olarak Dijital Markalaşma Uzmanı Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp 2023’te yayınlanan Girişimcilerin Büyük Hataları, 2024’te Branding Türkiye ve 101 Girişim partnerliğiyle etkinlik serisi olarak ekosistemle buluşuyor. Gençlik Durağı organizasyonuyla ve KARSEM‘in desteğiyle hazırlanan etkinliğin mekan sponsoru ise Biruni Üniversitesi oldu!

Toplamda 12 etkinlikten oluşan serinin her bölümünde bir ana tema odağında konferans, panel ve girişim case şeklinde olacak. En son serbest networking kısmında ise katılımcılar ekosistem paydaşlarıyla tanışma ve iş birliği fırsatı bulacaklar.

Girişimcilerin Büyük Hataları Etkinliği 4 Ocak’ta!

Girişimcilik ekosisteminde büyük çoğunlukla başarıların konuşuluyor olması bilinen bir gerçek. Ancak hatalar ve başarısızlıklar da en az elde edilen başarılar kadar önemli. Bu realiteden yola çıkan Dijital Markalaşma Uzmanı ve Yazar Mürsel Ferhat SAĞLAM, 2023’te Girişimcilerin Büyük Hataları podcast serisini ve kitabını yayınladı.

2024’te etkinlik konsepti olarak hayata geçirilen Girişimcilerin Büyük Hataları; Branding Türkiye ve 101 Girişim partnerliğiyle, Gençlik Durağı organizasyonuyla ve KARSEM desteğiyle 4 Ocak’ta başlıyor! Biruni Üniversitesi’nin mekan sponsoru olduğu etkinliğin birinci bölümü ise POLYANNACILIK adını taşıyor.

Konferans, Panel, Case ve Networking olmak üzere 4 kısımdan oluşan etkinliğin ilk kısmında Mürsel Ferhat Sağlam “Polyannacılık” üzerine bir konuşma yapacak. Panel kısmında Branding Türkiye Kurucusu Mürsel Ferhat Sağlam ve 101 Girişim Kurucusu Emre Uzun moderatörlüğünde, Aziz Ahmedov (LinqiApp) ile Polyannacılık üzerine soru-cevap ve sohbet gerçekleştirilecek. Case bölümünde ise Cem Baybars Güçlü, kurucusu olduğu Modivu’yu anlatacak.