Gezi Turlarında Gri Tur Farkı

  • Eklenme Tarihi :07.12.2022 | 10:12
  • Muhabir :

Yurtiçi ve Yurtdışı bir çok gezi programına başarılı bir biçimde imza atan Gri Turizm ve Seyahat Acentesi sektörde fark yaratmaya devam ediyor

Gezi Turlarında Gri Tur Farkı

Uzun yıllardır kendi çizgisinden ödün vermeden kusursuz gezi programlarına imza atan firma müşterilerine sunduğu en iyi rehber,En iyi oteller ve son model araçları ile VIP bir işletme olarak çıkıyor karşımıza. www.gritur.com

üzerinden ve sosyal medya hesaplarından  duyurusunu yaptığı Yurtiçi ve Yurtdışı bir çok gezi programlarının kısa bir sürede dolduğu Gri  Turizm ve Seyahat Acentesi   bölgemiz turizm sektöründe parlayan yıldız olmaya devam ediyor.

Gezi turlarına ilginin  yüksek seviyelerde olduğu Gri  Turizm ve Seyahat Acentesi ,Sunduğu profesyonel hizmeti,Rehber,Konaklama ve araç konusunda en iyilerin tercih edilmesi hassasiyeti ile almış olduğu ücretin ve hakkını vermesinin yanında  son dönem ülkemizde yaşanan ekonomik olumsuzlukların tüm sektörlerde kendini hissettirdiği süreçte yoğun iş tempoları ile  Ülkemiz ve  İlimiz  ekonomisine sağladıkları katkı ile dikkatleri üzerine çeken Gri  Turizm ve Seyahat Acentesi takdir toplamayı sürdürüyor.

Geride bıraktığımız Yaz ve Sonbahar turlarında binlerce kişiyi ağırlayan,Yurt dışı turlarının yanında Karadeniz turları başta olmak üzere ,Ege,İç Anadolu,Doğu Anadolu ve Güney Doğu Anadolu bölgemizde buram buram tarih kokan şehirlerimize gerçekleştirdikleri turlar ile  yoğun ilgi gören Gri  Turizm ve Seyahat Acentesi müşterilerine sunduğu kusursuz hizmetler ile tüm müşterilerinden takdir alan bir işletme olarak biliniyor.

Geleneksel olarak her yıl gezi turu düzenlenen  ve Bu yıl 749. düzenlenecek olan Şeb-i Arus törenleri için planlanan turun günler öncesinden doluluk oranına ulaştığı Gri  Turizm ve Seyahat Acentesinde Kış turları ve özellikle de son dönemde trend haline gelen  Tren ile Kars Turu gördüğü yoğun ilgi ile Gri Tur farkını gözler önüne sermeye devam ediyor.

Mardin,Şanlıurfa ,Van ve Yedi Göller turlarının hız kesmeden devam ettiği  kış sezonunun yaklaşması ile  Yedikuyular Kayak Merkezi , Erciyes Kayak Merkezi  ve Termal turlarının kısa bir süre sonra start alacağı Gri  Turizm ve Seyahat Acentesi irtibat telefonu  0326 614 88 44. (TALİP KÖLEOĞLU)