Gezi Ekibi Konya’da

  • Eklenme Tarihi :21.12.2022 | 13:35
  • Muhabir :

Düzenlediği birbirinden başarılı gezi programları ile bilinen Gezi Ekibi Turizm & Seyahat Acentesi Hz.Mevlana’nın 749.Vuslat Yıldönümü dolayısıyla 17 Aralık tarihlerinde günübirlik Konya Şeb-i Arus Turu ile bir kez daha dikkatleri üzerinde topladı.

Gezi Ekibi Konya’da

Şeb-i Arus törenlerinin Mevlana’nın ölüm günü (veya vuslat günü) olan 17 Aralık günü gerçekleşen tura katılan misafirler Mevlana Müzesi,Çarşı Turu,Kelebekler Vadisi gezisi ve Sema Ayini ile unutulmaz bir gün yaşadılar.

Gezi Ekibi olarak 7-17 Aralık tarihleri arasında gerçekleşen Şeb-i Arus törenlerinin son günü Mevlana’nın ölüm günü (veya vuslat günü) olan 17 Aralık günü muhteşem bir tur programına imza atmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen İşletmeci Mustafa Başak yaptığı açıklamada:” Hatay Gezi Ekibi Acente Önünden start alan turumuzda misafirlerimiz ilk olarak bölgeye özel rehberler nezaretinde  Mevlana Müzesini ziyaret ettiler. Etli Ekmek ile öğle yemeği molamızın ardından 3.500 m2 gezi alanı ve 1600 m2 kelebek uçuş alanı ile ziyaretçi akınına uğrayan Kelebekler Vadisi gezisi ile unutulmaz keyifli dakikalar yaşadıklarına şahit olduğumuz misafirlerimiz finalde Konya Mevlâna Kültür Merkezi Semâ Salonunda gerçekleşen Şeb-i Arûs Gecesi Semâ Programına katıldılar.Son derece keyifli geçen turumuz Şeb-i Arus törenlerinin Mevlana’nın ölüm günü (veya vuslat günü) Semâ Programının ardından Antakya’ya hareketimiz ile son buldu. Konya Turu tercihleri ile bizleri onurlandıran kıymetli misafirlerimize teşekkür ediyor,Nice turlarda bir arada olmayı diliyoruz.”dedi.

Manevi huzur ile doldukları muhteşem bir tura katılmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden konuklar Gezi Ekibi Turizm & Seyahat Acentesi İşletmecisi Mustafa Başak ile kendilerine eşilk eden rehberlerine  teşekkür ederek Gezi Ekibi ailesine çalışmalarında başarılar diledi.

Kış Turlarının start aldığı Gezi Ekibi Turizm & Seyahat Acentesi iletişim numaraları 0 542 292 44 44 ve 0 326 216 70 60. (TALİP KÖLEOĞLU)