GENÇLERİN YARINLARINI AYDINLATIN!

  • Eklenme Tarihi :06.07.2023 | 16:19
  • Muhabir :

Mutlu günlerinde sevdiklerine anlamlı bir hediye sunmak isteyenler, Türk Eğitim Vakfı’nın Mutlu Gün hediye kartları ve Bir Dünya Çiçek bağışıyla gençlerin eğitim hayatına katkıda bulunuyor.

GENÇLERİN YARINLARINI AYDINLATIN!

 

Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin eğitim yolunu aydınlatmak ve eğitimde fırsat eşitliğine destek vermek için  internet sitesi üzerinden TEV’e online bağışta bulunulabilir.

 

 Kurulduğu günden bu yana 56 yıldır öğrencilere burs desteği sağlayan Türkiye’nin en köklü vakıflarından Türk Eğitim Vakfı (TEV), özel gün ve haftalar için tasarlanan Mutlu Gün hediye kartları ve Bir Dünya Çiçek bağışıyla herkesi umuda ortak olmaya davet ediyor.

 

 Düğünlerden doğumgünlerine, bayramlardan bebek tebriğine birçok özel günde hem anlamlı bir hediye vermek hem de gençlerin eğitim yolculuğunda onlara destek olmak isteyenler, TEV’in internet sitesinde bulunan Kart Bağışı bölümünden veya 444 0 838 numaralı telefon üzerinden sevdikleri adına diledikleri miktarda bağış yapabiliyorlar. TEV’in Mutlu Gün hediye kartları, bagis.tev.org.tr/kart-sertifika adresi üzerinden iletişim bilgileri ve bağış miktarı girildikten sonra dijital veya basılı olarak adrese teslim ediliyor. Hazır kutlama mesajlarının yer aldığı kartlara, aynı zamanda kişisel mesajlar da eklenebiliyor.

 TEV, Bir Dünya Çiçek projesi kapsamında ise çapı bir metre, yüksekliği 2 metreden oluşan, farklı renklerde üç boyutlu ve iki boyutlu versiyonlara sahip dev çiçek tasarımlarıyla hem sevdiklerinizin mutluluğuna ortak olma hem de eğitime katkı sağlama imkânı sunuyor. Bir Dünya Çiçek’leri için bagis.tev.org.tr/bir-dunya-cicek adresi üzerinden seçim yapılarak iletişim bilgilerinin ve bağış miktarının girilmesi gerekiyor. 444 0 838 numaralı telefon üzerinden, tören tarihiyle aynı gün içinde bağış yapabilme seçeneği de bulunuyor.