GEDİK ÜNİVERSİTESİ’YLE PROTOKOL YENİLEDİ

  • Eklenme Tarihi :25.07.2023 | 14:19
  • Muhabir :

Hatay’ın tanınan eğitim kurumlarından olan Destan Akademi ve Alravvad Eğitim Danışmanlığı, İstanbul Gedik Üniversitesi’yle protokol yenilediğini duyurdu.

GEDİK ÜNİVERSİTESİ’YLE PROTOKOL YENİLEDİ

Dil eğitimleri ve sertifikalandırma programları denildiğinde akla ilk gelen eğitim kurumu olan Destan Akademi ve Alravvad Eğitim Danışmanlığı’nın merkez Antakya ilçesindeki ofisi depremler nedeniyle hasar gördü.

Kısa süreliğine Karabük ilinde bulunan şubesine taşınan Destan Akademi ve Alravvad Eğitim Danışmanlığı, İstanbul’un köklü üniversitelerinden Gedik Üniversitesi ile protokol imzaladığını duyurdu.

Sosyal medya hesaplarından açıklamada bulunan eğitim kurumları, “İstanbul Gedik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kesik bey ve Gedik Üniversitesi Türkçe Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Nerma Zaimovic’le yaptığımız görüşmeler kapsamında, protokolümüzü yeniledik. Yapılan toplantıda aynı zamanda yeni projeleri hayata geçirmek için fikir alışverişinde bulunduk. Yapılan protokolün deprem bölgemize hayırlı olmasını diliyoruz” duyurusunda bulunuldu.

Gerçekleşen protokol anlaşması sonrası konuşan Destan Akademi ve Alravvad Eğitim Danışmanlığı Kurucu Ortağı Zeki İbrahim, çok kısa süre içerisinde İstanbul’da tanıtım ofisi açacaklarını, Hatay’da da yeniden yapılanmaya gideceklerini söyledi.