Gazi Zan Spor Anaokulunda Cumhuriyet Coşkusu

  • Eklenme Tarihi :27.10.2023 | 13:09
  • Muhabir :MEHMET EZER

Gazi Zan Spor Anaokulunda Cumhuriyet Coşkusu

 

Okul öncesi eğitimde bölgenin etkili kurumlarından olan Özel Gazi Zan Spor Anaokulunda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşku ile kutlandı.Her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen fener şenliğinin 25. si Subaşı Çocuk Parkı' nda coşku ile gerçekleşti.

Özel Gazi Zan Spor Anaokulundan yoğun bir araç konvoyu ile Subaşı Çocuk Parkı' na (Kermes Alanı) gelen Kurucu Gazi Zan,Öğretmenler,Öğrenciler ve Veliler Cumhuriyetimizin 100.yılını büyük bir coşku ile kutladılar.

En büyük bayramımız olan  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama programı çerçevesinde   25.Fener şenliğinde imza atmanın haklı gururunu yaşadıklarını söyleyen Özel Gazi Zan Spor Anaokulu Kurucusu Gazi Zan;”Geleceğin Türkiye gençlerini yetiştirdiğimiz okulumuzda büyük bir zevkle beraber yaptığımız fenerlerimizi tüm okul olarak gururla taşıyıp Subaşı Çocuk Parkı' nda Cumhuriyet Bayramımızı kutladık. Emeği geçen herkesi yürekten kutluyor herkesin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutluyorum.”dedi.

Renkli görüntüler ve duygu dolu anların yaşandığı  25.Fener şenliğine katılan tüm veliler böylesine coşkulu bir 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamasına imza atan Özel Gazi Zan Spor Anaokulu yönetimine teşekkür ettiler.