Foto Gündüz Yeni Yerinde Hizmette

  • Eklenme Tarihi :13.09.2023 | 11:26
  • Muhabir :

6 Şubat depremimde yaşanan büyü yıkım sonrasında faaliyetlerine zorunlu bir biçimde ara vermek zorunda kalan Foto Gündüz ,Millet Bahçesinde oluşturulan çarşıda faaliyetlerine devam ediyor.

Foto Gündüz Yeni Yerinde Hizmette

Antakya’da Üçüncü kuşak olarak Fotoğrafçılık mesleğini icra etmeye çalışan, mesleği işin erbaplarından öğrenmiş başarılı bir son dönem fotoğrafçısı olan M.Fatih Karagündüz merkezi bir noktada olan yeni işyerinde hizmet veriyor.
Fatih Karagündüz aynı zamanda Uluslararası Fotoğrafçılık sayfalarında devamlı elde ettiği birincilik dereceleri ile de adını uluslararası platformlarda duyuran başarılı bir fotoğrafçı olarak da biliniyor.
Fotoğrafçılık mesleğinin amcası Hayrettin Karagündüz  tarafından ailelerinde başladığını onun devamında da ağabeyi Ferhat Karagündüz tarafından başarılı bir biçimde  yapıldığını söyleyen M.Fatih Karagündüz,1984 yılından itibaren Ağabeyi Ahmet ve kardeşi Mehmet ile birlikte 5 Şubat 2023 tarihine kadar Fatih caddesinde Foto Gündüz olarak hizmet vermeye devam ettiklerinin altını çizerek Çağın getirdiği yenilikler doğrultusunda müşterilerine en iyi fotoğrafı çekmek adına büyük bir titizlik ile çalıştıkları işyerlerinin asrın felaketinde yıkıma uğraması sonrasında yeni ofislerinde hizmete başladıklarını belirtti.Karagündüz; “Fotoğrafçılık ailemizle özdeşlemiş bir meslek.Amcam ile başlayan fotoğrafçılık serüveni daha sonra ağabeyim ve onun devamında da iyi bir çırak olan benimle halen yürütülmektedir. Tabi bu arada bende 46 yıllık deneyimim ile adından söz ettiren başarılı bir fotoğrafçı konumundayım şu an. Gelişmeye açık olan mesleğimizde son yenilikleri en yakından takip ederek kendimi daha da geliştirmek adına çaba harcamaktayım.
Profesyonel olarak bu mesleği yapmak isteyenler piyasadaki fotoğraf makinalarının tüm özelliklerini bilmeleri gerekir çok şükür bizim bu konuda her hangi bir eksiğimiz yoktur.Benim yetişmemde önemki bir paya sahip olan kıymetli büyüklerime şükranlarımı sunmak istiyorum.
Stüdyo çekimlerimizin yanında artık özel günlerde dış çekim fotoğraflar tercih ediliyor.Bizde Foto Gündüz olarak en iyi dış çekim fotoğraflarını çekmek adına tüm ekipmanlarımız ile belirlediğimiz noktalarda çekimlerimizi yapmaktayız. Yine bu fotoğrafları en şık albümler ile müşterilerimize sunmaktayız.Sadece fotoğraf makinası ile değil  Drone  ile de çekimler gerçekleştirmekteyiz.Bunun yanında Aktüel ,Aksiyon ve  Jimmy Jib kameralarımız ile düğün hikayeleri de çekmekteyiz.Yaptığımız çekimleri sosyal medya hesaplarımızdan inceleyebilrsiniz.Tercihleri ile bizleri bugünlere getiren kıymetli müşterilerimize şükranlarımızı sunuyor  Düğün,Kına,Doğum günü,Sünnet,Mezuniyet,Açılış v.b  özel günlerinizde fotoğraflarınızı çekmek üzere telefonlarınızı bekliyoruz.”dedi.
Foto Gündüz’e  0 533 613 11 79  nolu telefondan ulaşabilirsiniz. (MEHMET EZER)