FARKINI YİNE GÖSTERDİ

  • Eklenme Tarihi :15.12.2022 | 10:44
  • Muhabir :

Yaklaşan yeni yıl öncesi oldukça hareketlenen promosyon sektörü müşterilerine birbirinden güzel ürün imkanı sunarken sektörün son dönem parlayan yıldızlarından Sena Uçman Design ,Promosyon ürünleri ve kişiye özel tasarımları ile çalışmalarına tam gaz

FARKINI YİNE GÖSTERDİ

Son günlerde yaşanan ekonomik dalgalanmalara rağmen uygun fiyatlar ile müşterilerine hizmet veren Sena Uçman Design ,Sunduğu kusursuz hizmet ile müşterilerinden tam not alan bir işletme olarak çıkıyor karşımıza.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerinde 5 başarılı yılı geride bıraktıklarını söyleyen Sena Uçman Design’in genç ve başarılı yöneticisi Sena Uçman yaptığı açıklamasında :” Sena Uçman Design olarak  yılbaşı promosyon ürünlerinden  Logo tasarım, etiket, kartvizit, sticker, sunum ve motto kartları, kişiye özel kupa ve fincanlar, tasarım anahtarlık, araba süsü, tasarım çikolata, karşılama panosu, kapı süsü, hediyelik ve tasarıma dair bir çok şeyi en başarılı biçimde müşterilerimize sunmaktayız. Yaptığımız çalışmaların tamamının görselleri İnstagram sayfamız olan @senaucmandesign de paylaşılmaktadır.Müşterilerimizin büyük bir bölümü bu görseller üzerinden bize ulaşmaktadırlar. Hatay’da hizmet veren bir firmayız ama sosyal medya hesaplarımız sayesinde başka illerden de sipariş alıyoruz ve en hızlı biçimde kargo ile adrese teslim ediyoruz.Yurtdışına da bir çok kez kargo ile sipariş gönderdim. Aynı zamanda Dolap, Gardırops, Shopier ve iyi seçenek uygulamalarından ürünlerin de satışını yapmaktayım. Bugüne kadar çalışmalarına imza attığımız müşterilerimiz bizim en iyi referanslarımızdır.Ürün çeşitlerimizi ve teslim ettiğimiz ürünleri incelemek isteyen herkesi İnstagram sayfamız @senaucmandesign i ziyaret etmeye davet ediyorum.Bugüne kadar tercihleri ile bizleri marka haline getiren kıymetli müşterilerimize sonsuz şükranlarımı sunuyor kısa bir süre sonra gireceğimiz 2023 yılının herkese sağlık,mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum.”dedi. (TALİP KÖLEOĞLU)