Efe Asansör Çelik Kapı Yeni Ofisinde Hizmette

  • Eklenme Tarihi :02.10.2023 | 14:42
  • Muhabir :

MUHABİR: ALİ GÖRÜN

Efe Asansör Çelik Kapı Yeni Ofisinde Hizmette

"Mutluluğa açılan kapı" sloganı ile bölgemiz yapı sektöründe olduğu gibi yurt dışında da verdiği başarılı hizmet ile bilinen Efe Asansör Çelik Kapı ,Asrın felaketi diye tabir edilen 6 Şubat depremi sonrasında zorunlu bir biçimde ara verdiği Antakya ofisinde faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor.

 

Müşteri memnuniyeti odaklı kusursuz hizmetleri ile sektörde önemli bir konumda olan Efe Asansör  Çelik Kapı deprem bölgesinin yeniden ayağa  kaldırılması çalışmalarında taleplere cevap verebilmek adına yoğun mesai ile çalışıyor.

 

Büyük geçmiş olsun diyerek sözlerine başlayan Efe Asansör Çelik Kapı Ltd.Şti’nin  başarılı işletmecisi Mustafa Çakıcı yaptığı açıklamasında:” büyük bir felaketi hep birlikte yaşadık.Herkeste olduğu gibi bizlerde de derin yaralar bırakan 6 Şubat depreminde hayatını kaybeden herkese Allah’tan rahmet geride kalanlar sabırlar diliyorum.

Efe Asansör Çelik Kapı olarak deprem sonrası zorunlu olarak verdiğimiz kısa  süre sonrasında çalışmalarımıza start vermiştik. Geçtiğimiz günlerde de Prime Mall 3 çarşısında  Antakya ofisimizi hizmete açmanın mutluluğunu yaşadık. İlk günden itibaren dostlarımızın ve müşterilerimizin yoğun ziyaretleri bizleri fazlası ile heyecanlandırdı.

Asansör,Dekorasyon ve güvenlik alanında en son teknoloji olanaklarını kullanarak daima yüksek kalite standartlarında gelişen firmamızın ürünleri yoğun çalışma temposu ile üretilmektedir.

Uygun fiyatlar ile hizmet veren firmamızda Asansör modellerimizin yanı sıra  Çelik kapılar montajsız 3750 TL, Prefabrik kapılar 3250 TL ve Laminant iç kapılar 3500 TL den satış yapılmaktadır.

Herkesi bir kahvemizi içmeye ve ürünlerimiz ile kampanyalarımız hakkında detaylı bilgiler almak üzere Prime Mall 3 çarşısında  Antakya ofisimize bekliyoruz.”dedi.