DNO Değişim Yönetim Danışmanlık 15 Yaşında - Hatay Gazetesi

DNO Değişim Yönetim Danışmanlık 15 Yaşında

  • Eklenme Tarihi :18.12.2023 | 13:15
  • Muhabir :Haber Merkezi

DNO Değişim Yönetim Danışmanlık 15 Yaşında

28 Kasım2008’de doğan DNO Danışmanlık I Consulting markası 15. Kuruluş yıl dönümünü kutladı. “Değişim(Ne, Nerede, Nasıl, Neden, Ne Zaman) olur?” merakı ve soruları ile kurulan “DNO Değişim Yönetim Danışmanlık” markası 16. Yaşına girdi.

 

Bilenlerin bildiklerini uygulamadıkları sürece, bildikleri ile kalıcı bir fayda ortaya koyamadıklarını yıllarca tecrübe eden Markanın Kurucusu ve Değişim Yönetimi Danışmanı, Akademisyen Dr. Ejder Ormancı’nın bildiklerini yapmak üzere yola koyuluşunun başladığı gün, 28 Kasım 2008 oldu.

Dr. Ejder Ormancı, kuruluş yıldönümü vesilesiyle yayınladığı mesajda, DNO Danışmanlık’ın 15 yıllık serüveni esnasında geçirdiği aşamalara değindi:

“2008yılında dünyada yaşanan büyük global kriz, beyaz yakalı pek çok çalışanın ve yöneticinin işsiz kalmasına neden olmuştu. Aynı akıbetin bir mağduru olarak o güne dek ekiplerimizle birlikte bin bir emeklerle kurduğumuz, bugün hepsi alanında lider kurumlar haline gelen işletmelerde edindiğimiz tecrübe ve birikimi global, ulusal ve yerel ölçekte kurum ve kuruluşların hizmetine sunmak üzere yola çıktık. 15 yıldır dünyada ve ülkemizde, değişim & dönüşüm odaklı, sürdürülebilir, çevik ve dirençli, kırılgan olmayan, rekabet avantajına ve üstünlüğüne odaklı kurumların sayısını arttırmak için strateji ve iş geliştirme, iletişim, pazarlama & satış, uluslararası ilişkiler & kamu ilişkileri odaklı yönetim danışmanlık projeleri gerçekleştirdik.

Yola çıkarken mottomuz “Bilenler Değil Yapanlar Kazanır!” idi. Bu mottoyu hala kullanmakla beraber sadece yapmanın da yeterli olmadığı bir dünya oluştuğunun da farkında olarak, yaptığını doğru şekilde anlatabilmenin önemine de odaklandık. Bugün müşterilerimize ve bizi tercih eden tüm kişi ve kurumlara “Değişim Seninle Başlar!” diyoruz. Bizi 15 yıldır tercih eden, yalnız bırakmayan tüm paydaşlarımıza şükranlarımızı iletiyorum.”