Depremzedeler Ankara Turu İle Moral Buldu

  • Eklenme Tarihi :21.06.2023 | 12:06
  • Muhabir :

Kısa bir süre önce faaliyetlerine başlayarak hizmete kaldığı yerden devam eden Gezi Ekibi Turizm & Seyahat Acentesinin düzenlediği günübirlik Ankara turuna katılan depremzede vatandaşlarımız bir nebzede olsa moral buldular

Depremzedeler Ankara Turu İle Moral Buldu

"Keyfinizin Kahyasıyız" sloganı ile düzenlediği kusursuz turlar ile bilinen Gezi Ekibi Turizm & Seyahat Acentesinin özel olarak düzenlediği Ankara turuna ağırlıklı olarak gençler katılırken veliler de çocuklarını yalnız bırakmadılar.
Hayırsever bir vatandaşımızın katkıları ile gerçekleşen Ankara turunun oldukça keyifli geçtiğini ifade eden Gezi Ekibi Turizm & Seyahat Acentesi işletmecisi Mustafa Başak açıklamasında:” Depremin etkilerinin hala hissedildiği şehrimizde yaz tatiline merhaba diyen öğrencilerimiz ve velilerimizin katılımı ile gerçekleştirdiğimiz Ankara turumuz Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebedi istirahatgahı olan Anıtkabir ziyaretimiz ile başladı. Burada Aslanlıyol, Anıtkabir Müzesi ve Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün kabrini gezerken duygu dolu anlar yaşandı. Daha sonra Kurtuluş Savaşı Müzesi olarak bilinen İlk Meclisi ve 100 metre ilerisinde bulanan İkinci Meclis binasını gezerek devam ettiğimiz programımızda Türkiye Büyük Millet Meclisi'ni ziyaret ettik. Turumuzun finalinde Tuz gölünde oldukça keyifli zaman geçirdik. Baştan sona dolu geçen Ankara turumuzda ziyaretçilerimiz bol bol fotoğraflar çekerek geziyi ölümsüzleştirdiler. Depremzedeler için moral amaçlı gerçekleşen günü birlik Ankara turumuzun gerçekleşmesinde emeği geçenleri ve turda görev alan deneyimli personellerimizi kutluyor, Günü birlik ve diğer turlarımızın hız kesmeden devam ettiğini söylemek istiyorum.” dedi.
Oldukça güzel bir Ankara turu yaptıklarını söyleyen depremzede vatandaşlarımız böylesine bir imkanı kendilerine sunan Hayırsever bir vatandaşımıza ve Gezi Ekibi Turizm & Seyahat Acentesi ekibine teşekkür ettiler.
Gezi Ekibi Turizm & Seyahat Acentası  irtibat telefonları 0 326 216 70 60  ile 0 542 292 44 44. (TALİP KÖLEOĞLU)

Son Eklenen FİRMA HABERLERİ Haberleri

Cerave

Cerave

29.05.2024

Mini Fırın Fiyatları
DÖKME ZEYTİNYAĞI İHRACATI SERBEST BIRAKILMALI
Endüstriyel Soğutma Cihazı
Maybelline

Maybelline

28.05.2024

GoPro

GoPro

28.05.2024