ÇÖZÜM KURS MERKEZİ HİZMETE GİRDİ!

  • Eklenme Tarihi :10.09.2022 | 01:01
  • Muhabir :

“Problem varsa ÇÖZÜM var” sloganıyla yola çıkan Türkiye’ni kurumsal eğitim markası Çözüm Kurs Merkezi dün yapılan muhteşem bir tören ve kalabalık bir misafir topluluğuyla hizmete girdi.

ÇÖZÜM KURS MERKEZİ HİZMETE GİRDİ!

Dörtyol Kaymakamı Aydın Ergün, CHP Hatay Milletvekili Av. Suzan Şahin, Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin, İyi Parti Dörtyol İlçe Başkanı Gürcan Eker, Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ercan Yıldırım, Kurum Müdürleri, Eğitim Yöneticileri ve çok sayıda seçkin davetlinin katıldığı açılış töreni saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Açılış konuşmasını yapan Kurum Müdüresi Çağla Eliferli konuklarını selamladıktan sonra; “Ankara Genel Merkeze Bağlı Türkiye genelinde 250 yi aşkın kurumu bulunan Kurumsal Çözüm Kurs Merkezinin bir kolunu da Dörtyol’a taşımaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Öğrencilerin eğitim hayatına destek olurken, onlara ferah ve temiz bir ortam sağlamanın da önemli olduğunu düşünerek bu yola çıktık. 1600 m2 lik bir alanda, 17 derslikli, öğrenciye bireysel çalışma ortamı

 

sağlayan bir kütüphane imkanı da sunan bu kurumda, Dörtyol’un hizmetindeyiz.” Dedi.

Kurumun fiziki yapısının yanında eğitim anlayışının da bölgede bir fark yaratacağına vurgu yapan Kurum Müdüresi Eliferli; “Fiziki yapısı bakımından Dörtyol’un en güzel kurumlarından biri olmasının yanında başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün eğitim ışığını temel alarak kurduğumuz sistem ve güçlü eğitim kadromuz ile faaliyetteyiz. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı, temel eğitim ilkeleri ile öğrencilerin hedefine ulaşmasına yardımcı olmaya hazırız. Hatay bölgesinde Dörtyol eğitim kalitesinin yüksek olduğu bir ilçedir. Bu başarının temelinde başta İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz olmak üzere okullarımızın ve özel öğretim kurslarının katkısının büyük olduğunu düşünüyoruz. Bu katkıyı yeni açılan kurs merkezimizle beraber daha da yükselterek geleceğe taşıyacağımıza inanıyoruz. Sözlerime son verirken hayal ettiğimiz kurumu gereçeğe taşıyan Taş Yapı İnşaat Firması Sahibi Hakkı Taş’a ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Açılışımıza iştirak eden tüm konuklarımıza minnetlerimizi sunuyoruz” dedi.

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından kurum binası protokol üyeleri ve misafirlere gezdirilerek, eğitim ekipmanları ve eğitim sistemi hakkında bilgiler verildi.(Haber Merkezi)