ÇİLEK HASADI START ALDI

  • Eklenme Tarihi :26.04.2022 | 09:48

Son yıllarda çilek konusunda sundukları başarılı hizmetleri ile dikkatleri üzerinde toplayan Akdağ Çilekçilik , erkenciliği ve beğenilen tadı ile bilinen Rubygem cinsi çilekleri ile sezonu açtı.

ÇİLEK HASADI START ALDI

Geçtiğimiz günlerde hasat için start veren Akdağ Çilekçilik kapasitelerini geçen yıl ile aynı tutarak yetiştirdiği çiçekleri ile bu yılda sezona damgasını vuracağının sinyallerini ilk günden verdi. Ailelerin çocukları ile birlikte çilek toplamalarının yanında dalından tatlarına bakma imkanı buldukları Akdağ Çilekçilik aynı zamanda güler yüzlü hizmeti ve uygun fiyatları ile de takdir toplayan bir işletme olarak çıkıyor karşımıza.

Çilek sezonuna merhaba dediklerini ve geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu sezonda yoğun ilgi beklediklerini söyleyen Akdağ Çilekçilik İşletmecisi Kadir Akdağ, Parlak, iri, tatlı ve kırmızı rengi ile görenleri hayran bırakan Rubygem cinsi çileklerinde bu yıl verimin çok güzel olduğunun altını çizerek  çilek bahçelerine  herkesi beklediklerini söyledi.Akdağ:”Erkenciliği ve muhteşem lezzeti ile bilinen  Rubygem cinsi çileğimiz geçen sezon olduğu gibi bu sezona da damga vuracağa benziyor. Müşterilerimize en iyi ve leziz çileği sunmak adına yaptığımız çalışmalar neticesinde şuan her gün çileğimizi müşterilerimiz toplamaktadırlar. Fiatlarımız şuan için 25 TL ama önümüzdeki hafta bu fiyatın düşmesi bekleniyor. Çileği dalından kopararak satın almayı isteyen herkese bahçemiz açıktır.Ağustos ayına kadar devam edecek olan sezonumuzda bizler görevimizin başında müşterilerimizi bekliyor olacağız. Bu arada Mübarek ramazan ayının herkese bereket ve huzur getirmesini dileyerek iftar sofralarında çileğe yer açmak isteyenleri çilek bahçemize bekliyoruz.”dedi.

Alahan mahallesi Alahan Kampüs Camisi yanında faaliyet gösteren Akdağ Çilekçiliğin iletişim numarası  0 533 773 86 44. (TALİP KÖLEOĞLU)