Çiftçioğlu Arçelik’te Nostalji Esintisi

  • Eklenme Tarihi :17.08.2022 | 10:22
  • Muhabir :

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmeti ile 1971 yılından bugüne verdiği kusursuz hizmeti ile bilinen Çiftçioğlu Arçelik’te bugünlerde nostalji rüzgarı esiyor.

Çiftçioğlu Arçelik’te Nostalji Esintisi

Geçtiğimiz aylarda yapılan çalışmalar ile modern bir mağaza görünümü kazanan Stadyum Mağazasının vitrininde sergilenen Arçelik Merdaneli Çamaşır Makinesi ilgi odağı oldu.1980 model kutusunda muhafaza edilmiş ve garantisi daha başlamamış olan Arçelik ARY7A Merdaneli Çamaşır Makinesi özel olarak hazırlanan camekanı içerisinde bol bol objektiflere poz oluyor.

Merhum babaları Selim Çiftçioğlu’nun iş yerini açtığı yıllardaki ilk merdaneli modellerden birini mağazalarında sergilemekten son derece mutluluk duyduklarını ifade eden Mişel Çiftçioğlu yaptığı açıklamasında:” Bir çok insanı gördüğünde zamanda yolculuğa çıkaran Arçelik ARY7A Merdaneli Çamaşır Makinesi beklediğimizin üzerinde yoğun ilgi gördü. Çok kıymetli bir müşterimizin evinde hala kutusunda böyle bir model olduğunu öğrendiğimizde merhum babamızın ilk sattığı modellerden biri olduğu için tüm ekibimizi buruk bir heyecan kapladı. Ve bu nostaljik makineyi mağazamızda sergileme kararı aldığımızda gösterilen yoğun ilgi ne denli doğru bir karar aldığımızı gösterdi bizlere. Nostaljik beyaz eşyaları bir çok yerde görebilirsiniz ama hiç kullanılmamış ve hatta garanti belgesinin bile içerisinde bulunan bir modeli görebileceğinizi sanmıyorum.Hepimizi çok mutlu eden bu nostaljik makineye tüm ekip arkadaşlarım ile önem veriyoruz.Alışverişleri için bizleri tercih eden kıymetli müşterilerimiz başta olmak üzere yoldan geçen vatandaşlarımızın da dikkatini çeken bu makine iş yerimiz için nostaljik bir sunum oldu.Bir nevi baba yadigarı olan bu nostaljik Çamaşır makinemizi yakından görmek isteyen herkesi Stadyum Mağazamıza bekliyoruz.”dedi. (TALİP KÖLEOĞLU)