Çiftçioğlu Arçelik Mobil Şube İle Antakya’da

  • Eklenme Tarihi :20.07.2023 | 14:24
  • Muhabir :

Çiftçioğlu Arçelik Mobil Şube İle Antakya’da

Asrın felaketi öncesinde Altınözü ve Antakya’da üç konsept mağaza ile Müşterilerine  Kaliteli hizmet veren ve  bölgemiz dayanıklı tüketim ürünleri sektöründe en çok tercih edilen firmaların başında yer alan Çiftçioğlu Arçelik gördüğü büyük zarara rağmen kendi imkanları ile kısa sürede toparlanarak Antakya’ya mobil Arçelik şubesi açtı. Antakya’da bulunan iki konsept şubesinin yıkılması ile büyük zarar gören firma hiçbir müşterisini mağdur etmemesi yönü ile büyük takdir toplarken, bir süredir Altınözü merkez şubesi ile faaliyetlerini sürdürmek zorunda kalan Çiftçioğlu Arçelik Antakya’da açtığı mobil şube ile yerinde bir hamle yaptı.

Koç holding yönetim kurulundan Çiftçioğlu Ltd'ye destek ziyareti..

Tüm ürün modellerinin yer aldığı Çiftçioğlu Arçelik Mobil Şubenin mütevazi açılış törenine Koç Holding CEO'su ve yönetim kurulu üyesi Levent Çakıroğlu, Arçelik Çiftçioğlu LTD Yöneticileri Mişel Çiftçioğlu ve Costa Çiftçioğlu ile konuklar katılım gösterdiler.

Büyük geçmiş olsun diyerek sözlerine başlayan Arçelik Çiftçioğlu LTD Yöneticisi Mişel Çiftçioğlu açıklamasında:” Büyük bir felaketi hep birlikte yaşladık.Herkesin derin acılar yaşadığı asrın felaketinde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet diliyor geride kalan herkese sabırlar diliyoruz. Çiftçioğlu Arçelik olarak felaketi en acı biçimde yaşayan firmalardan biri olarak Altınözü merkez şubemizde faaliyetlerimize devam ettik ve müşterilerimizin hiç birini mağdur etmedik.Bu bizim için çok önemli bir konu.Çünkü Kurucumuz rahmetli babamız Selim Çiftçioğlu bizlere sağlıklı büyümenin ilk şartının müşteri memnuniyeti olduğunu öğretmişti.Bizde bu doğrultuda ilerliyoruz.İlerlemeyede devam edeceğiz.

Şirketimiz ÇiftçioğluLTD 1971 yılından itibaren bugüne kadar sektörde yerini almakta olan ve faaliyete geçmiş beyaz eşya ve Mobilya sektöründe güven ve çağdaş hizmet kalitesini hep önde tutmuştur.İşletmemiz Arçelik ürünleri konusunda güven, istikrar ve kaliteli hizmetiyle köklü bir geçmişe dayanan bilgi ve deneyimlere sahiptir. Yıllar içinde biriktirdiğimiz uzmanlık değeriyle, Müşterilerimize güvenilir ve tutarlı bir hizmet sunuyoruz. Yaptığımız her işte dürüstlük ve şeffaflığımızla gurur duyuyoruz.

Bugün yaklaşık altı aydır zorunlu olarak hizmet vermekten uzak kaldığımız Antakya’mıza mobil Arçelik şubemizi açmanın mutluluğunu yaşıyoruz.Arçeliğin bütün modellerini bulundurduğumuz mobil şubemizde Antakya ve çevresinde kalan müşterilerimize hizmet vereceğiz.Alanında deneyimli çalışma arkadaşlarımızın görev yapacakları mobil şubemizde her zaman olduğu gibi en kaliteli hizmet en kusursuz biçimde yapılacaktır.Tüm müşterilerimizi mobil şubemize bekliyoruz.Kısa bir süre zarfında Harbiye Yolu üzerinde yeni bir şube açacağız.Bunun da çalışmaları en hızlı biçimde yürütülmektedir.

Aynı zamanda açılış programımıza katılarak bizleri onurlandıran Koç Holding CEO'su ve yönetim kurulu üyesi Levent Çakıroğlu’na sonsuz şükranlarımızı sunuyor mobil Arçelik şubemizin bölgemize hayırlı olmasını diliyorum.”dedi.

Çiftçioğlu Arçelik Mobil Şube İskenderun yolu üzeri 8.km’de faaliyet gösteriyor.