Ceviz Ticaret’ten Çilek Hamlesi

  • Eklenme Tarihi :11.05.2022 | 10:30

Ceviz Ticaret, Geçtiğimiz yıllarda kendi ceviz ağaçlarını yetiştirerek başladığı hamlesine bu yıl Çileği de ekleyerek müşterilerine muhteşem çilek lezzetini sundu.

Ceviz Ticaret’ten Çilek Hamlesi

Bölgemizde Ceviz ve Taze Kuruyemiş çeşitleri denilince akla ilk gelen işletme olan Ceviz Ticaret,Geçtiğimiz yıllarda kendi ceviz ağaçlarını yetiştirerek başladığı hamlesine  bu yıl Çileği de ekleyerek müşterilerine muhteşem çilek lezzetini sundu.Yayladağı bölgesinde yetişen ve her gün taze taze tezgahlarda yerini alan   Rubygem cinsi çilek lezzeti ve uygun fiyatı ile müşterilerden tam not aldı.

 

EN KALİTELİ ÇİLEĞİ SUNUYORUZ…

Gerek görünüm gerek se de lezzet açısından en kaliteli çilekleri Yurt dışına göndermek yerine Antakya’da ki şubelerinde satışa sunduklarını söyleyen Ceviz Ticaret İşletmecisi Hamit Tekkalan yaptığı açıklamasında :” Ceviz Ticaret farkını çilek konusunda da ortaya koymanın mutluluğunu yaşıyoruz.Özel kurduğumuz ekip tarafından Yayladağı bölgesinde yetişen çileklerimiz kısa sürede adından söz ettirmeyi başarmıştır.Erkenciliği ile bilinmesinin yanında Parlak, iri, tatlı ve kırmızı rengi ile görenleri hayran bırakan Rubygem cinsi çileğimiz uygun fiyatı ile de müşterilerimizin takdirini kazanmıştır.Tüm şubelerimizde Ağustos ayı sonuna kadar her gün çilek bulunabileceğini söylemek istiyorum.Tarlada bile verilmeyecek kadar uygun bir biçimde 15 TL’den satışımız devam etmektedir. Rabbime şükürler olsun ki kendi ceviz ağaçlarımızda yetiştirdiğimiz  cevizlerden sonra kendi çileğimizi de yetiştirmek nasip oldu bizlere. Bu güzel çileğin yetişmesinde büyük emek harcayan ekip arkadaşlarımıza teşekkür ediyor Eşsiz lezzete sahip olan çileklerimizin tadına bakmak üzere herkesi şubelerimize bekliyoruz.”dedi. (TALİP KÖLEOĞLU)