Çankaya Konaklarından Geleneksel Yılbaşı Alışveriş Şenliği

  • Eklenme Tarihi :03.12.2022 | 10:39

Bu yıl 4.düzenlenen Çankaya Konakları Yılbaşı Alışveriş Şenliği birbirinden önemli markaların katılımı ve yoğun ziyaretçi akını ile gerçekleşti.

Çankaya Konaklarından Geleneksel  Yılbaşı Alışveriş Şenliği

Takı sektöründen giyime, Gastronomiden el sanatlarına kadar bir çok branşta ürünlerin sergilendiği Yılbaşı Alışveriş Şenliği beklendiğinin çok üzerinde ilgi gördü. Yılbaşı Alışveriş Şenliğinin bu yılki programına geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi birbirinden seçkin markalar katılırken gün boyu yoğun ziyaretçi akınının olması Çankaya Konakları Yılbaşı Alışveriş Şenliğinin ne denli başarılı bir organizasyon olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.

Geleneksel Çankaya Konakları Yılbaşı Alışveriş Şenliğinde yer almaktan mutluluk duyduklarını ifade eden katılımcı firmalar her bir ayrıntının en ince biçimde düşünülerek organize edildiği Yılbaşı Alışveriş Şenliği için Çankaya Konakları İşletmecisi Zekiye Çankaya Fakıoğlu ve ekibine teşekkür ederek gün boyu stantlarını ziyaret eden konuklara şükranlarını sundular.

Çankaya Konakları olarak yine muhteşem bir Yılbaşı Alışveriş Şenliğine daha ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden genç ve başarılı işletmeci Zekiye Çankaya Fakıoğlu yaptığı açıklamasında:” Bölgemiz için önem arz eden birbirinden başarılı firmaların yer aldığı  Geleneksel Yılbaşı Alışveriş Şenliğimiz çok başarılı ve bol kazançlı geçti. Her zaman olduğu gibi sektöründe başarılı işletmeler programımızda stantlarını açtılar. Misafirlerimiz de Antakya’nın marka ürünlerini ve yöresel lezzetlerini  keşfetme fırsatı buldu. Gün boyu devam eden  Alışveriş Şenliğimizde hem katılımcı firma yöneticilerimizin hem de konuklarımızın yüzlerindeki mutluluk ne denli başarılı bir organizasyon olduğunu gözler önüne serdi adeta. Çankaya Konakları olarak şehrimizle ilgili böylesine organizasyonları yapmaya her zaman devam edeceğiz Yılbaşı Alışveriş Şenliğini organize eden kıymetli çalışma arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyor ,Katılımcı firmalarımıza ve konuklarımıza ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.