BY HAKAN ÇANKIR KUYUMCULUK SHOWTÜRK EKONOMİ DÜNYASINA KONUK OLDU

  • Eklenme Tarihi :23.10.2023 | 15:08
  • Muhabir :Hatay Gazetesi

BY HAKAN ÇANKIR KUYUMCULUK SHOWTÜRK EKONOMİ DÜNYASINA KONUK OLDU

Asrın felaketinden kısa bir süre önce açılmasına rağmen gördüğü yoğun ilgi ile dikkatleri üzerinde toplamayı başaran, yaşanan büyük yıkım sonrası zorunlu bir biçimde faaliyetlerine ara vermek zorunda kalan By Hakan Çankır Kuyumculuk Tarihi Uzun Çarşı’da hizmetine kaldığı yerden devam ediyor.

İşletme sahibi Hakan Çankır, “SHOWTÜRK EKONOMİ DÜNYASI” programına konuk olarak, sektörüyle ilgili açıklamalarda bulundu.
Programın girişinde Hatay’ın Antakya’nın tanıtımını yapan Hakan Çankır, altın sektöründeki model ve tasarımlar hakkında bilgi verdi.
Sahte altına da dikkat çeken Hakan Çankır, “Her sektörde olduğu gibi kuyumculuk sektöründe de kötü niyetli kişiler ortaya çıkabiliyor ve sahte altını piyasaya sürebiliyor. Kuyumcu olmamıza rağmen bazen bizde fark edemiyoruz. Bu konuda etkili bir denetim olması gerekiyor” diye uyardı.
Programın sonunda Medeniyetler Şehri Antakya’ya herkesi davet eden By Hakan Çankır Kuyumculuğun sahibi Hakan Çankır, “Asrın felaketine rağmen şehrimize bekliyoruz, her yönüyle güzel olan Antakya’mızın, Defne’mizi, Hatay’ımızı mutlaka gelin görün” çağrısında bulundu.